Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 157 10
Μασατζίδικα 322844
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η αναζήτηση πρόθυμου κωλου και ο στόχος για δυνατά κωλοξεσκίσματα με έφερε στα σκαλοπάτια του ιδρύματος σε αναζήτηση της περιβόητης και Μαριάννας... Η υποδοχή πολύ ευγενική, ο χώρος πολύ καλός με βελτιώσεις σε σχέση με το παρελθόν. Πέρασμα στο δωμάτιο και παρέλαση κορασίδων. Η επιλογή ήταν μονόδρομος... Μαριάννα με πορνογυάλια και λεοπαρ στρινγκ να κουνάει αισθησιακά τον κώλο... Η κοπέλα ήταν ευγενέστατη και πολύ ευδιάθετη από την πρώτη στιγμή. Μόλις γύρισα από το ντουζάκι με άρχισε κατευθείαν στα φιλιά και τις γλύκες μέχρι που είδε το τουμπανιασμένο εργαλείο μου και κατάλαβε ότι πρέπει να τον πάρει στο στόμα της. Στήθηκε πολύ όμορφα πάνω στο μασαζοκρέβατο χωρίς να βγάλει το στριγκάκι γιατί με καύλωνε και άρχιεσε το τρομπόνιο το οποίο έγινε τελικά mouthfuckingΠροσκύνημα Δεν κρατιόμουν όμως και ήθελα κωλαράκι για να στρώσω... Την έστησα στο μασαζοκρέβατο στα όρθια και της έκανα τον κώλο καινούργιο... Η συμμετοχή της πολυ καλή... Χωρίς υπερβολές αλλά φάνηκε να γουστάρει το άγριο σκίσιμο. Μόλις τέλειωσα μου έβγαλε το προφυλακτικό, με καθάρισε και ξάπλωσα για μασαζ. Η κοπέλα το χει και με το μασάζ. Με μάλαξε από πάνω μέχρι κάτω αλλά μόλις έγινε λίγο πιο τολμηρή στην ευαίσθητη περιοχή της γύρισα για να κάνω επίθεση αλλά τελικά με έβαλε κάτω και αφού μου έκανε ένα ωραίο τσιμπουκάκι, άρχισε να χοροπηδάει πάνω στον πούτσο μου σαν μαινάδα σε διονυσιακό όργιο! Την ήθελα όμως πάλι πισοκωλλητά για να χουφτώνω την κωλάρα της και την έστησα στο μασαζοκρέβατο και την πήρα σαν να ήταν η τελευταία φορά που γαμούσα. Επειδ΄΄η είχαμε και άλλο χρόνο μου προσέφερε και τρίτη φορά αλλά τα είχα δώσει όλα (είχα και άλλο ραντεβού πιο πριν..) Μάλιστα ήθελε να μου επιστρέψει και χρήματα γιατί δεν έκλεισε ο χρόνος που συμφωνήσαμε!!!! Οι εντυπώσεις από την κοπέλα πολύ θετικές και αντίθετες με κάποια πράγματα που είχα διαβάσει για την συμπεριφορά της. ίσως την πέτυχα σε μέρα ή ίσως ήταν το κάλεσμα του πρωκτικού εραστή... Η δεύτερη φορά θα δείξει... Καπέλο
Κόστος συνάντησης
120
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
napoleonV1
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
9 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
7.975
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dmtrsxxx, Ettore, Sproxe Garsia και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιανουαρίου, 2018
Καλή χρονιά με καλές εμπειρίες όπως τις περισσότερες που περιγράφεις εύχομαι! Μια ερώτηση μόνο: τί πρόγραμμα είχατε συμφωνήσει με τη Μαριάννα που έπειτα από δύο εκτονώσεις και μασάζ περίσσεψε και χρόνος; Σου ζήτησε έξτρα για ελεύθερο στοματικό και πρωκτικό;
05 Ιανουαρίου, 2018
γιατί ρε φίλε πλήρωκες 120 έουρος...
εμείς τον παίρναμε στα 70 μέσα στην τιμή τον κώλο....
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2