Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 45 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αρκετά παλαιότερη συνάντηση με την Αλίκη...

Το ραντεβού έγινε στον κλασσικό γαμηστρώνα Lacoba ένα αυγουστιάτικο απόγευμα..

Η είσοδός της πολύ δυνατή με πολύ ωραίες μυρωδιές να αναδύονται στο πέρασμά της...

Μου θύμισε λίγο μικρό κοριτσάκι με την συμπεριφορά και τα σκέρτσα της αλλά ήταν πέρα για πέρα καυλωτικό όλο αυτό το νάζι..

Μπήκε για ντους και βγήκε με την πετσέτα τυλιγμένη έτοιμη για την μάχη...

Την ξεκίνησα ένα σπατουλάρισμα όπου ένιωσα πολλά υγρά να κατεβαίνουν και συνεχίσαμε με ένα παθιασμένο 69...

Με συνέχισε με μία πολύ καλή πίπα όπου δεν έλειπε και η περιποίηση της γύρω περιοχής...

Επειδή είχα χαλαρώσει και η ώρα πέρασε με έπιασε ένα αγχος να προλάβω να την γαμήσω....

Το κατάλαβε και μου ψιθύρισε πως δεν θα έφευγε αν δεν ευχαριστιόταν πούτσο.. Αυτό εμένα με σκλάβωσε και με χαλάρωσε και ευχαριστήθηκα για λίγο ακόμα την πίπα της...

Επειδή ήμουν πολύ κοντά στο να τελειώσω την σταμάτησα μου φόρεσε σκούφο και ξεκίνησε ένα γαμήσι σε όλα τα μήκη και πλάτη του δωματίου με πολύ πάθος φιλια φωνές κτλπ....

Κάποιες στιγμές την έπιανα να με κοιτάει με ένα ύφος ευχαριστήσης που είχα τόσο πάθος (σαν να επιβεβαιωνόταν σαν γυναίκα) πράγμα το οποίο με έκανε τούρμπο...

Με τα πολλά το τέλος ήρθε διασκορπίζοντας τα "παιδιά μου" πάνω της.

Ακολούθησε ένας πολύ ωραίος διάλογος όπου μου είπε -και της ειπα- διάφορα για την ζωή της και την γενικότερη πορεία της στον χώρο...

Δεν μου άφησε κάτι το ιδιαίτερο να έχω να θυμάμαι αλλά στο κοντινό μέλλον σίγουρα θα την ξανασυναντήσω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
tanapou
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
821
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 vavylon, Louis69, Dirty69 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιανουαρίου, 2018
Αυτο το ναζιαρικο και καυλιαρικο ύφος της ειναι μοναδικο και ικανό να σου ανοιξει τις τουρμπινες! Απο τις καλύτερες συναντήσεις μου το 2017 με την θρυλική Αλίκη!
05 Ιανουαρίου, 2018
Παιδες που την βρισκουμε την κορασιδα;;
05 Ιανουαρίου, 2018
Καλημερα παιδες.Το τηλ για την Αλίκη που μπορούμε να το βρούμε?
05 Ιανουαρίου, 2018
γράφεις Γενάρη του 18 για ένα παλαιό γαμήσι του Αυγούστου...

και το ονομάζεις η επιστροφή?
μας δουλεύεις?
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4