Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 170 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Θα ξεκινήσω με ευχές, καλή χρονιά με πολλά γαμήσια και υγεία καθώς δεν πρέπει να την θεωρούμε δεδομένη..Στο ζουμί της υπόθεσης τώρα..'Έστειλα μηνυματάκι στην Κατερίνα και κανονίσαμε συνάντηση στο bill(εδώ να αναφέρω ότι έχω ξαναπάει μαζί της αλλά δεν είχα να προσθέσω κάτι θα ήταν άλλη μια κριτική στις τόσες,αυτη τη φορά είναι κάτι πιο spicy) και μου είπε ότι μου έχει μια έκπληξη...Λέω από μέσα μου ωραία θα έρθει με καμιά σεχυ ενδυμασίαΝαι!Ναι! Αμ δε...Για να μην πολυλογώ κλείνω το δωμάτιο περιμένω και τσουπ χτυπάει η πόρτα..Surprise!! Βλέπω την Κατερίνα και μια φίλη της.. Την Tζένη..Παιδία η κοπέλα είναι πανέμορφη πολύ ωραίο πρόσωπο, στήθος φυσικό δυάρι με ρόγες που ανταποκρινόντουσαν αρκετά στο γλείψιμο και το καλύτερο για το τέλος ένας απίστευτα ωραίος κόλος από τους καλύτερους που έχω δει(she squats??)!! Και τα 2 κορίτσια μαζί τα είχα για 1.5 ώρα με 100/ευρώ την κάθε κοπέλα άρα στην 1.5 ώρα 150 η κάθε μια, την Κατερίνα την κράτησα 1.5 ώρα παραπάνω...Το ιδιαίτερα ευχάριστο γεγονός ήταν η χημεία των κοριτσιών ήταν εξαιρετική καθώς μου έδωσαν την εντύπωση πως είναι ένα ζευγάρι bi!! Το τι γλυκοφίλα πέσανε και τι γλειψίματα είναι λίγο για να περιγράψουν αυτήν την εμπειρία ήταν ένα πραγματικό λεσβιακό!..το πουλί μου πάντως το κατευχαριστήθηκε! Ακολουθήσαν στάσεις του κάμα σούτρα(τρομάρα μου) για threesome καθώς δεν ήξερα με ποια να πρωτογλύψω-γαμίσω μια άλλη θετική εντύπωση είναι οι πρωτοβουλίες που έπαιρναν οι κορασίδες, καθώς υπήρχε συνεχής διάρκεια του αγώνα χωρίς ανούσιες καθυστερήσεις κάνοντας ακόμα καλύτερη..Με λίγα λόγια αισθανόμουν ότι ήμουn πρωταγωνιστής σε τσόντα του Brazzers..Οι πίπα/ες εξαιρετικές ειδικά την στιγμή που δύο στόματα κάνανε ταλαντευτικές κινήσεις ολοκληρώνοντας αρκετές περιόδους από το κεφάλι μέχρι τα μπαλάκια!! Με τέτοιο κόλο δοκίμασα την τζένη στα :Κατσικογάμης η αίσθηση ήταν απίστευτη καθώς ήταν αρκετά στενή Θα σας περιγράψω μια σκήνη (καθώς στην εκφραστηκότητα-έκθεση είμαι απαίσιος) ενώ γαμούσα την Τζένη η Κατερίνα έπαιζε με την κλειτορίδα της με την τζένη τελικά να χύνει.. Αφού ακολούθησαν και άλλες στάσεις εντός εκτός επί τα αυτά και εναλλάξ(τρελαίνομαι!!) με τις κορασίδες πέρασε η ώρα και η τζένη έφυγε..Επικεντρώθηκα τελικά με την Κατερίνα να την βάζω σε διάφορες στάσεις με αποκορύφωμα ιεραποστολικά που έπειτα από αρκετό σφυροκόπημα να χύνει ακούγοντάς την στα διπλάνα δωμάτια! Να αναφέρω παράλληλα ότι το social στα ημίχρονα ήταν αρκετά μάλλον βοήθησε και το νεαρό της ηλικίας μου αν και δεν νομίζω καθώς και σε προηγούμενες κρητικές που έχω δει το social γενικά εξαιρετικό. To μόνο αρνητικό της υπόθεσης είναι ότι αν το ήξερα νωρίτερα θα είχα έρθει πιο προετοιμασμένος και θα είχα κρατήσει και την Τζένη παραπάνω..Το μόνο σίγουρο είναι ότι σίγουρα θα επιδιώξω και άλλη συνάντηση καθώς ήταν από τα καλύτερα δώρα που έχω κάνει(αν όχι το καλύτερο) σε περίοδο εορτών..Συμπερασματίκα λοιπόν πρόκειται για δύο πολύ όμορφες κοπέλες με πολύ ωραία σώματα και συμπεριφορά που σε μαγνητίζει! Σ να επισημάνω μόνο ότι αυτό που θα άλλαζα βαθμολογικά(αλλά δεν μπορώ καθώς υπάρχει ακόμα περιορισμός) είναι ότι η επικοινωνία, διάθεση στο σεχ, γενική συμπεριφορά όλα 10 και σχέση απόδοση/τιμής 9. Να αναφέρω επίσης και για την Τζένη(καστανομάλλα) ότι στο σώμα και στο πρόσωπο βάζω 8! Αν το στήθος της ήταν τριάρι φυσικό θα έβαζα 9! Στο σημείο αυτό θα ήθελα να σας ευχαριστήσω που δείξατε υπομονή με την κριτική μου(είναι και η πρώτη μου μαθαίνω ακόμα) και πάλι καλή χρονιά!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
3 ώρες
Κόστος
450€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
manosgousgounos
Μέλος
Εγγραφή:
21 Ιουλ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
116
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 De marco 156, Mikechios, greece2017 και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιανουαρίου, 2018
Ολα ωραια κ καλα. Αλλα αυτη σου είπε οτι εχει μια έκπληξη, που δεν ηξερες τι ειναι. Κ τελικα ηταν μια φιλη της για παρτουζα την οποια κ πληρωσες 150 κ ευτυχως δλδ που τα ειχες κ πανω σου. Αλλιως θα ηταν δωρο η μολις μπηκαν σου λεει εχω κ την φιλη μου αν εχεις λεφτα την κραταμε αλλιως την διωχνουμε;;;
05 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ευλογη η απορια σου, παντα σε αυτές τις περιπτώσεις γενικά παίρνω πάντα από όσο υπολογίζω για κάθε είδους απρόοπτα. Αν και παλι δεν το είχα κάνει αυτό πράγμα σπάνιο θα τις κράταγα και τις 2 το ίδιο χρονικό διάστημα η θα δοκίμαζα για λίγο την φίλη της,αναλόγως ποσό είχα υπολογίσει από την αρχή . Σε κάθε περίπτωση από την στιγμή που δεν έγινε έτσι δεν ξέρω πως θα είχα δράσει. Καλή χρόνια να έχεις και να χαίρεσαι τόυς εορτάζοντες.Καπέλο
05 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

...πραγματι ολη η αφηγηση ...μπαζει απο παντου
05 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η αφηγηση μπαζει η οτι ειναι απο το 15 μελος και εγραψε τετοια κριτικη? Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ; και εγω νεος ειμαι αλλα εχω γραψει κριτικες και κανα 2 ακομα ΠΟΥ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΔΕΝ ΑΝΕΒΗΚΑΝ ΚΥΡΙΟΙ ΜΟΝΤ. (Τα ΚΕΦΑΛΑΙΑ ειναι για να το προσεξετε ευχαριστω).
05 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Παραπάνω από όσο υπολογίζω*Money Mouth
06 Ιανουαρίου, 2018
Η τζένη έχει προφίλ;
07 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

...Αγαπητε συναγωνιστη,χωρις καμια διαθεση να σε προσβαλω..,θεωρω παιδαριωδες που γραφεις οτι θα σου εκανε εκπληξη ..και σου κουβαλησε φιλη της,λες και θα σου εκανε εκπληξη με καποιο εσωρουχο..
...Οσον αφορα που εισαι καινουργιος ,για μενα δεν εχει απολυτως καμια σημασια γιατι πολυ απλα μπορει να εισαι στον χωρο χρονια ,αλλα να γραφεις σπανια.Και απο την αλλη,οι περισσοτεροι με πολλα ποσταρισματα ειναι απο τις πολλες καλησπερες..καληνυχτες..χρονια πολλα..και λοιπες σαχλαμαρες..
07 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

noted, ευχαριστώ για τα σχόλια και το χρόνο που διέθεσες...
09 Ιανουαρίου, 2018
Προφανώς γνωριζω τους πελάτες μου καιντι δυνατότητες έχουν. Και πόσο πρόθυμοι ειναι σε ουτανοκατεβατες εκπλήξεις σαν αυτες. Δεν το κανω με ολους συνηθως προτείνω.
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9