Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 564554
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Γενικά δεν είμαι φαν της μαύρης φυλής, αλλά οι αποτυχίες των τελευταίων ημερών σε αναζήτηση σχιστομάτικου με οδήγησαν στο Ισμήνης όπου είχα στοχοποιήσει τη Ναόμι λόγω σωματότυπου, προσώπου και καλών κριτικών. Παιδιά μιλάμε για το πιο αψεγάδιαστο σώμα που έχω δει. Μινιόν κοριτσάκι, με μικρό στήθος, σφριγηλό σώμα, λείο, όμορφο πρόσωπο. Έδωσα το 50άρι (ήταν το δώρο στον εαυτό μου για τα Χριστούγεννα) και μπήκα στο πεντακάθαρο δωμάτιο. Φρεσκαρίστηκα και περίμενα με χτυποκάρδι την πανέμορφη κενυάτισα. Χτύπησε την πόρτα, εισήλθε, έπεσε πάνω μου και με πλάκωσε στα γλωσσόφιλα ενώ τριβόταν πάνω μου σαν γατούλα. Εκεί παραλίγο να αποθέσω στα πόδια της, αλλά κρατήθηκα. Με άφηνε να παίζω με το μουνάκι της, έπαιζε και αυτή ταυτόχρονα μέχρι που αντιλήφθηκα την υγρασία. Στην αρχή ήταν θεόστεγνο. Ήμουν ο πρώτος στη βάρδιά της. Επίσης στηνόταν σε ωραίες πόζες παίζοντας με τους καθρέφτες. Την γύρισα ιεραποστολικώς και σήκωσα τα πόδια ψηλά να βλέπω τα υπέροχα ψηλοτάκουνα με τα άσπρα βαμμένα νυχάκια. Χούφτωνα όπου προλάβαινα, το τέλειο κωλαράκι, τα μικρά αλλά καλοσχηματισμένα στήθη... Με έπιασε από το κεφάλι και άρχισε να αναζητά πάλι γλωσσόφιλα. Μετά από αρκετές παλινδρομήσεις κατέθεσα. Εκείνη ξάπλωσε στο κρεββάτι και με κοίταζε ενώ έπαιζε πάλι με το μουνάκι της. Εν κατακλείδι μια κοπέλα που τιμάει τα λεφτά που παίρνει. Χαμογελαστή, επαγγελματίας, αλλά και γατούλα. Η χρονιά μπήκε καλά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 03, 2018
Όνομα κοπέλας
Ναόμι
Υπηρεσίες
black crow
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
254
Likes:
10.776
Πόντοι:
19.505
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Orypwn και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιουνίου, 2018
Πως τα μιλάει τα ελληνικά η κοπέλα; Συνεννοείται, ή μονο αγγλικά;
14 Νοεμβρίου, 2018
Τα πατουσάκια ήταν καθαρά και ωραία?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2