Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 187 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλη χρονια με υγεια χαρα τυχη κ καλα μουνια στους καινουριους μου συν-αθλητες φιλους!Ξεκινω την 1 κριτικη μου,μιας κ νεος στο site,αλλα ωριμος στην ηλικια,και με πλουσιο βιογραφικο!!Κ αυτο γιατι ξεκινησα πριν 13 χρονια περιπου(33+),αλλα επεσα με τα μουτρα στο μουνι (πουτανες και c.g) γαμωντας 2-3 διαφορετικες συνηθως την εβδομαδα.Πολλα λεφτα,υδρωτας κ χυσια για να εχω παρακαταθηκη κ για την κολαση!!Ετσι λοιπον με καμια 1000ρια+ πουτανοσημα κατηγοριας /βαρεων ειπα να συνδραμω κ εγω στο σεβαστο site των απανταχου καυλιαριδων,πουτανοκυνηγων,ψωλαρεων κ λοιπων ευηποληπτων φιλων μου!!Να ξεκαθαρισω οτι θα ασχοληθω μονο με τις πουτανες που κανουν σωστα την δουλεια τους(κ εκτιμω),καθως κ με τις καργιολες που σε εκμεταλευονται(κ θα σταυρωσω).Στις αδιαφορες κ μετριες δε θα σχολιασω.Παμε λοιπον..να γραψω για τη σονια:Την εμφανιση της θα την περιγραψω με σαφηνεια στο " τι μουνι γαμαω ο καργιολης με ενα κωλο20ρικο".Το καταλαβατε;ετσι;δε χρειαζεται περαιτερω σχολιασμο.Παμε παρακατω..Για να την γαμησω πηγα την τριτη στις 11,στις 2 κ 19.00,ναι καλα ειδατε,3 φορες κ σε ολες ειχε 3 δωματια κ αναμονη!!Ευτυχως μενω αρκετα κοντα στην πουτανουπολη,αλλα για τετοια αναμονη σκεφτομουν ναπερνα στο δωματιο..κανα κεφτε απο το σπιτι η κανα πιτογυρο.Τελικα πηρα το πουλο κ πηγα σημερα το πρωι τεταρτη,μπαινω(με αναμονη φυσικα)δωματιο χωρις πιτογυρο αλλα με καλο πιπογυρο της σονιας!Εχει βελτιωθει απο τις 3-4 προηγουμενες φορες,με πιο βαθια ψωλομπουκωματα,πιο υγρα κ με τις λοξες ματιες η πουτανα..Η ψωλη μου τουμπανο, την γαμαω στα 4 ,φατσα η κολαρα,μεση τοξο,κολομπατσακια,μπινελικια(πανε μαζι).Μετα ιεραποστολικο με τις ποδερες στους ωμους κ καρφωματα οσο παει(μη νομιζεται οτι παιρνει κ χαμπαρη με τοσες ψωλες καθε μερα).Τελειωμα με καποτα(που καθαρισε πριν)στο στομα της κ εμενα να σκουζω σα το γουρουνι που το σφαζουν!Παντα χυνω με τακτ κ καλους τροπους!Τελος θαθελα να κανω 2 επισημανσεις:Αυτη τη περιοδο η σονια που ανηκει καπου στη τοπ 5δα της ψωλης μου ειναι το νο1 στα 3φ(φυλης,φωκαιας,φιλ/δου) κ εχει μαζεψει δικαιως ολο το μαρουλι.Αλλα οι ψωλες που τρωει στη διπλοβαρδια κ ειναι χαλαρα 60+ με κανουν κ αναρωτιεμαι οτι 1:δεν εχει απλα μουνι,αλλα...μηχανη που κοβει χρημαααα (που΄σαι ρε λαφαζανηηη!) και 2:αποδεικνυεται και σκυλι της πουτσας αφου κ στη 2 βαρδια στο 84α μετα απο τοσα γαμησια εχει καλη αποδοση προς τιμη της!!Οι βαθμολογιες ειναι ενδεικτικες λογω οριου συστηματος. Τελος 1 κριτικης..καλως ηρθα,σας χαιρετω φιλοι γαμικοι κ ψωλαραιοι...






Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σόνια
mounakias*
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
1.406
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geny24, Stelios_el_Conquistador, TRAVALIAROS και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Ιανουαρίου, 2018
Καλώς ήρθες μουνακια και καλή σταδιοδρομία στο site μας

.
N
nikbel2000
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1