Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 8 10
Μασατζίδικα 38245
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Σημερινό μεσημεριανό πέρασμα από το αγαπημένο μου στέκι και την αγαπημένη μας Φωτεινή για χρόνια πολλά και καλή χρονιά και επ' ευκαιρία είδα και τις εκπλήξεις που μου επιφύλασσε η επίσκεψη μου...το σημερινό ρόστερ έχει τις Αναστασία(Ρωσίδα πετίτ μελαχροινή με τσουπωτό υπέροχο κωλαράκι και καταπληκτικά βυζάκια με υπέροχες ρόχες οι οποίες έβγαζαν μάτι μέσα από το μπλουζάκι της), Κάτια(στρίπερ ξανθιά ουκρανή μάλλον, αρκετά εντυπωσιακή παρουσία και όπως μαθαίνω πολύ δυνατή μέσα), Σόνια(Αλβανίδα κοντή γλυκιά αδύνατη) , Γιάννα(ετέρα μελαχροινή στριπτητζού με γαλανά μάτια αστέρι στα ενδότερα..) και η μεγάλη-τεράστια έκπληξη του new entry 2018 η εντυπωσιακή από κάθε άποψη Ντιάνα(1η μέρα σήμερα) νυν πεταλουδίτσας της νύχτας η οποία και επελέγη για τα ενδότερα...Προσωπικά πιστεύω ότι με άριστα το 10 σαν εμφάνιση παίρνει 35!!!!! Τί ματάρες είναι αυτές...θεέ μου...τί σαρκώδη ερωτικά χείλη είναι αυτά??? τί κορμί τί βυζιά φυσικά πορτοκαλάκια, τί τί τί!!!!!!!!!! δεν έχω λόγια έμεινα άφωνος μόλις την είδα και φυσικά την επέλεξα! Δεν άντεξα δευτερόλεπτο!!!! Πέρασμα από το μπάνιο και βούρ στο δωμάτιο για να περάσω με τον ζωγραφιστό άγγελο μέσα. Τα πράγματα ήταν πολύ δύσκολα για μένα όση ώρα την περίμενα. Μετά από 5 λεπτά αναμονής , ακούω τον ήχο από το πόμολο της πόρτας και την βλέπω να εισέρχεται στο δωμάτιο και με πιάνει τρεμουλο!!!!!Έτρεμα..είχα χάσει τα λόγια μου από την ομορφιά της, έλεγα μέσα μου..."δεν μπορεί...δεν είναι δυνατόν να υπάρχει τέτοια γυναίκα εκεί έξω και να είναι δικιά μου εδώ για την επόμενη ώρα".Με αρχίζει σε πολύ αισθισιακά χάδια και εν συνεχεία γλωσσόφιλα φούλ..η γλώσσα της πάει ροδάνι..μετά από 10ολεπτο χαμούρεμα(ειλικρινά ήθελα και άλλο) μου σηκώνει το εργαλείο και μου περνάει καπότα...ξεκινώντας mouth fucking Πίπα :headbaning2: :headbaning1: δυνατή όντας εγώ όρθιος και εκείνη κάτω πεσμένη δίνοντας πόνο!!!! μόλις νιώθω ότι θα τα πετάξω της τραβάω το κεφάλι και της λέω...πάμε εδώ...κοιτώντας το μασαζοκρέβατο..μου στήνεται στα 4..στενό μοσχομυριστό μουνάκι..υγρό..με ένα άγγιγμα μόνο(ειλικρινά μέ ένα άγγιγμα και ήταν μούσκιο), τοποθετώ το εργαλείο σιγά σιγά μέσα της...όπου και ζορίστηκα λιγάκι...αλλά όταν μπήκε όλο...και βρήκα ρυθμό...έγια μόλα έγια λέσα!!!! πρέπει να βελτιώσει λίγο την κουρμπίτσα της όταν είναι στα 4 ή μπορεί να έφταιγε και η μικρή καπότα μου για το γεγονός ότι δεν επήλθε 100% επιτυχία στην εν λόγω στάση..αλλαγή στάσης και ξαπλώνω στο κρεβάτι με αυτήν από πάνω...αρχίζει και μου κοπανιέται σιγά σιγά και γίνομαι πύραυλος προς εκτόξευση...να με κοιτάει αυτό το μωρό στα μάτια, να χτυπιέται πάνω μου και εγώ να ερωτοτροπώ με το μυαλό μου ονειρευόμενος μάλλον γάμους με πετραχήλια στην ουκρανία(τόπος καταγωγής αυτού του μοναδικού απίθανης ομορφιάς μωρού). Η συνέχεια είχε ιεραποστολικό στο οποίο υπήρξε 100% χημεία και επιτυχία καθώς τον έφαγε όλον μέσα βαθιά και το νιώσαμε και οι 2 με τη δύναμη της πράξης..το θέλαμε πολύ και οι 2...και παίξαμε δυνατά τους ρόλους μας. Αφού μοχθήσαμε και σε αυτή τη στάση, πάω και κάθομαι στην καρέκλα(δεξί δωμάτιο) και έρχεται και κάθεται πάνω μου με πλάτη...reverse cow και τα μαυαλά στα κάγκελα....Συγγνώμη παιδιά αλλά και πολύ άντεξα....τα δωσα στο 6ο ανεβοκατέβασμά της...δεν άντεξα...δεν ήθελα να τελειώσει....εν συνεχεία φιλιά πάλι..ξάπλωμα στο κρεβάτι για μασαζάκι...εντάξει ο κορίτσαρος είναι πεταλουδίτσα της νυκτός και όχι η πρωινή μασατζού στο "nuru massage" κάποιου άλλου ξεκάθαρα μασαζιακού ιδρύματος..αλλά μου έκανε αρκετά συμπαθητικό μασάζ για πρώτη της φορά...μου έδωσε την εντύπωση ότι ήξερε αλλά λόγω ετών αποχής, τώρα το ξαναθυμάται....μπορεί να λαθεύω βέβαια..ο καιρός γαρ εγγύς!!!! Ντιάνα Σε ευχαριστώ!!!!! Είσαι ένα υπέρλαμπρο αστέρι!!!!
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 03, 2018
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
27 Ιουν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
7.012
Πόντοι:
3.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 n.smirni76, logitechgr, truker και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιανουαρίου, 2018
..Προσωπικά πιστεύω ότι με άριστα το 10 σαν εμφάνιση παίρνει 35!!!!!

και λίγα λές... 85 της βάζω εγώ...

...ονειρευόμενος μάλλον γάμους με πετραχήλια στην ουκρανία...

έχει κάνει και Ουκρανία αλλά νομίζω πως είναι Ρωσίδα... από την πλευρά του Ειρηνικού κιόλας....
04 Ιανουαρίου, 2018
Πίπα κάνει χωρίς προφυλακτικό;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2