Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 68 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Ελενα ειναι μια πληθωρικη γυναικα με βυζαρες και κωλαρα να ζουλας και να χουφτωνεις ασταματητα. Στο σεξ γουσταρει και γουσταρεις κι εσυ μαζι της, ανεβαζεις ρυθμους αφοβα, χαλαρωνεις με κουβεντα για ο,τιδηποτε και γκαζωνεις ξανα. Δεν λεει οχι σε κατι, μπορεις να δοκιμασεις ολο το ερωτικο μενου, σε πιπωνει με παθος και σε κοιταει σαν να σου ζηταει να τη γαμησεις. Καναμε διαφορες στασεις αλλα προσωπικα απολαυσα ιδιαιτερα το σεξ στα ορθια. Με λιγα λογια προτεινεται οχι για πιπινολατρες αλλα για οσους εκτιμουν το καλο σεξ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
245
Πόντοι:
511
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iuakoya, petla, deus69 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιανουαρίου, 2018
Όλα καλά ρε φίλε δεν λέω αλλά............? Ο λόγος που πληρώνει κάποιος για να γαμηση ενα call girl είναι για να περάσει καλά με ένα υπέροχο πολύ δυνατό μωρό και όχι μια νερόβραστη γέρικη φάλαινα. Ποιος ο λόγος λοιπόν να πληρώσει κανείς κάτι τέτοιο.. (και μάλιστα αδρά…)την στιγμή που θα έπρεπε να μας πληρώσει κιόλας για να της κάνουμε την τιμή...? Καπέλο
Z
z4
03 Ιανουαρίου, 2018
Eυχαριστω γιαβρι μου για την κριτικη ....Χαρηκα που σου εδωσα αυτο που ηθελες , με τον τροπο που ηθελες Έρωτας

Καλη χρονια , με υγεια και τυχη σε οτι κανεις Χαμόγελο
04 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εξαιρετικα λιγη προσπαθεια, απο ενα λιγο τυπακι
04 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τυπε αυτά είναι γούστα, το τι άρεσει στον καθένα είναι δικό του θέμα. Όσο για την Έλενα, είσαι άδικος, επειδή έχω δει φωτογραφίες κ στην sirina, πιστεύω ότι δεν μπορείς να την πεις σαβουρα. Τώρα αν εσένα δεν σου αρέσει είναι καθαρά θέμα δικού σου γούστου.
05 Ιανουαρίου, 2018
Κύριοι, είμαι σχετικά νέος στο άθλημα..με όλα όσα έχω δει να κυκλοφορούν στα γνωστά site..έχω πλέον καταλήξει στο συμπέρασμα ότι είτε μας έχουν κάνει λοβοτομή σαν άνδρες ή κάτι άλλο παίζει που απλά εγώ δε καταλαβαίνω..
Σοβαρά πληρώνετε για να πάτε με αυτό το φαλαινοθηρικό? Και μόνο που βλέπω τις φωτό αυτές ... μου γυρίζουν τα μυαλά ..και σεις γράφετε διθυραμβικές κριτικές?? δηλαδή έλεος..
06 Ιανουαρίου, 2018
τιμη?
06 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Και νεος να παραμεινεις . Καλο θα σου κανει ... Α επι τι ευκαιρια ...Εξαιρετικο σχολιο ΠροσκύνημαΠροσκύνημα

06 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Επισης μια βολτουλα , απο το προφιλ αυτου του τυπου, που αυτοαποκαλειται xorxe... κατι ...

Θα σας αυξησει, την εμπιστοσυνη στο ατομο του .. 0 εις το 0 ..0 δηλαδη....
07 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

...συναγωνιστη,πραγματι σε αλλους αρεσουν τα ..cigarette boats ..kκαι σε αλλους τα φαλαινοθηρικα..
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9