Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 140 10
Γενική βαθμολογία
 
3.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Βγήκα για τα στανταράκια μου βολτίτσα..αλλά δε πέτυχα καμία...και είπα να δοκιμλασω κάτι καινούριο..Η Αλεξάνδρα λοιπόν έίναι μια ξανθιά πιτσιρίκα τσουπωτή με ελαφριές καμπύλες γλυκό πρόσωπο και χαμογελαστή στο σαλόνι.Πληρώνω και μπαίνω δωματιο..Ερχεται μετά από δυο λεπτά...με κοίταζε από που είσαι μου λέει..με ύφος περίεργο..Ωχ λέω από μέσα μου....Τη πλησιάζω στα όρθια αρχίζω να τη χαιδεύω..δεν ήταν πολύ δεκτική..ξαπλωσε στο πλάι με μένα ανάσκελα και με ρώτησε πως θέλω πίπα...μηδέν προκαταρκτικά..αφού της ειπα με καθάρισε σχολαστικά και άρχισε ένα μέτριο τσιμπούκι..το μόνο που το έσωζε ήταν ότι ταυτόχρονα έκανε καλό handjob.
Τη σταμάτησα για να μη χύσω..πήγε να μου βάλει καπότα..και τις λέω κάτσε να σε γλείψω λίγο..ανοιξε τα πόδια της και της έκανα ένα γλειφομούνι..ήταν αδιάφορη και κοίταζε το ταβάνι...ξενέρωσα και πρίν ξεκαυλώσω της λέω..έκα παίχτον μου λίγο μαζί με πίπα..να φύγω...με χίλια ζόρια έχυσα..σηκώθηκε με σκούπισε..και με ρώτησε αν πέρασα καλά...Τι να της έλεγα..απλά ντύθηκα και την έκανα...Πρώτη και τελευταία φορά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 02, 2018
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
κλεοβουλος
Ανώτερος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
76
Likes:
9.399
Πόντοι:
8.826
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, νώντας και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού