Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 296 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλησπερα και καλη χρονια στους συναγωνιστες. Μετα απο σχετικη αποχη για προσωπικους λογους ηρθε η ωρα να κανω μια φιλοτιμη προσπαθεια στο συμπαθες ιδρυμα με την καλη αποδοση τιμης/υπηρεσιων. Μετα απο ποτο με παρεα λοιπον αργα το ξημερωμα ειχα ορεξη για ξεκαυλωμα. Βλεπω ροστερ στο site και λεω να παω για Ιζαμπελλα η Εμμυ, τελικα λογω συναγωνιστων επελεγη η Κλεοπατρα. Καλη διαθεση γενικα απο τσα2 και κοπελες, που οντως εχουν επεξεργαστει αρκετα στις φωτο. Αφου εδωσα λοιπον το μπλε μου κι εγω, πηγα δωματιο εκανα το ντουζακι μου κι ανεμενα για 2-3΄ την Κλεοπατρα. Μπαινει λοιπον στο δωματιο (εμφανιση οπως αναφερουν αλλες κριτικες, θα σημειωνα το αρκετα σφικτο και καλλιγραμμο κωλαρακι της χωρις πολλες πολυτελειες) ξαπλωνουμε και με ρωτα για πιπα ανευ την οποια και επελεξα για καλυτερη αισθηση. Μετα απο 2-3' μετριας προς καλης πιπας με ενδιαμεσα γλυψιματα all over και φιλακια με λιγη γλωσσα ειχα τουρμπισει και με ''εντυσε'' για να προχωρησουμε σε τιμιο ιεραποστολικο. Με το οποιο εν μεσω μικρων κραυγων και καυτων ανασων μετα απο 5' τελειωσα στην κοιλια της αφου αφαιρεσα το σκουφακι μου.
Ο τιτλος ειναι ενδεικτικος γιατι ναι μεν η κοπελα ηταν σχετικα διεκπεραιωτικη αλλα σε σχεση με καποια αλλα κομοδινα αψυχα και αναισθητα τουλαχιστον με την Κλεοπατρα ειχα ενα touch και καταφερε να με κανει να περασω καλα και να ξεκαυλωσω στο βαθμο που ηθελα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κλεοπάτρα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Δεκ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
310
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 PEODAS, black crow, professorx και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού