Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325902
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ήρθε και για εμένα το πλήρωμα του χρόνου και με την έλευση του '18 το πήρα απόφαση και μετά από 18 χρόνια μονογαμίας (ενηλικιώθηκε πια)και στα δεύτερα μου "άντα", να επισκεφτώ πορνοίδρυμα για πρώτη φορά. Εξ ου και ο τίτλος.
Η πρόσβαση ήταν εύκολη, μιας και πήγα με ταξί. Στην υποδοχή η ευγενική κυρία με κατατόπισε για τα τεκταινόμενα και τα διαδικαστικά και μου παρουσίασε την υπέροχη Χριστίνα. Κατέθεσα το πενηντάρικο, για μασάζ και χαλαρά και μπήκα στο δωμάτιο. Το δωμάτιο ήταν γενικά συμμαζεμένο, αλλά υπήρχε υγρασία στα χαλιά και οι παντόφλες ήταν υγρές. Στο λουτρό, υπήρχαν πεταμένα εκτός κάδου χαρτιά και τεκμήρια προηγούμενων μαχών.
Ίσα που πρόλαβα να κάνω το ντουζάκι μου και νά' σου το μωρό. Ψιλή, πολύ όμορφο πρόσωπο, ψιλοκάπουλη και με μικρά βυζάκια (όχι σπυριά, αλλά ωραία μικρά βυζάκια). Η αναλογίες της πολύ καλές. Αδύνατη, με με πιασίματα. Μέσ' το χαμόγελο. Ελάχιστα ελληνικά και με ρώτησε αν μπορώ να συνεννοηθώ στα αγγλικά, οπότε και το γυρίσαμε. Η διαχυτικότητα της έφτανε μέχρι κάποια σποραδικά γλωσσόφιλα και σε πολύ χάδι.
Με ξάπλωσε για το "ερωτικό μασάζ", που ήταν πασάλειμμα του κορμιού μου με κρέμα (προσοχή οι παντρεμένοι, μυρίζει πολύ)και λίγο μπόντι του μπόντι. Γύρισμα ανάσκελα και έναρξη του αγώνα με περιποίηση των ευαίσθητων περιοχών, μέχρι μπαλάκια. Έλαβε πόζα για εύκολη πρόσβαση, όπου επιτρέπει χάδια αλλά ευγενικά μου ζήτησε νο φίγκερς ινσαϊντ, πλίζ. Ωραία πίπα με αριστοτεχνικό πέρασμα σκούφου και λίγο 69. Γύρισμα σε cowgirl όπου συμμετείχε με φωνούλες και κουνήματα. Αλλαγή σε κλασσικό ιεραποστολικό, όπου και παρέδωσα.
Με καθάρισε και με άφησε να κάνω το μπανάκι μου.
Πέρασα πολύ καλά, η κοπέλα καταπληκτική για GFE καταστάσεις. Λόγω μεγάλου φορτίου (18 χρόνια μονογαμία, υπενθυμίζω) δεν κατάφερα να κάνω όσα είχα κατά νου. Αλλά αφού έγινε η αρχή!
Καλή χρονιά σε όλους και όλες!
Υ.γ.: Ώ, ρε! Τι έχανα τόσα χρόνια!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 01, 2018
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
144
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, GALLAS, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιανουαρίου, 2018
Kαλωσορισες Ilariona καλη χρονια.!
04 Ιανουαρίου, 2018
Τυπε καλωσόρισε,ακόμα δεν έχεις καταλάβει τι έκανες τόσα χρόνια...Ναι!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2