Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 202 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Δεν είχα και τις καλύτερες πληροφορίες για τον εν λόγο Duo αλλά για χαβαλέ μαζί με φίλο και αναλογιζόμενοι το μικρό κόστος το τολμήσαμε.
Η συνεννόηση αρκετά υπομονετική μέχρι να βρω την maestro που κανονίζει με την Αντιγόνη. Να διευκρινίσω ότι ο φίλος μου δεν έχει συναντήσει καμία από τις δύο ενώ εγώ μόνο την Μαρίνα.
Δεν θα μπω σε λεπτομέρειες που έχουν ειπωθεί για τις κοπέλες με την Αντιγόνη για τα γούστα μου να είναι δύο με τρία κλικ κάτω από την Μαρίνα. Εδώ να πω ότι την περίμενα πιο άσχημη και σε μεγαλύτερη ηλικία αλλά διαψευστηκα, ευτυχώς, αλλά δεν πιάνει τα κυβικά της Μαρίνας. Χτυπάει η πόρτα με τις παρτουζιαρες δίπλα δίπλα, δεν υπήρχαν και πολλά να πούμε φιλιά βαθειά και στις δύο με το φιλι της Μαρίνας πιο καυτό πιο πρόστυχο.
 Κλασικά η Μαρίνα πηγαίνει κοντά του αρχίζει τον φιλάει γονατίζει, εγώ παραλαμβανω την Αντιγόνη και την γδυνω μέτριο αλλά σφιχτό σώμα με δυαρακια στήθη και μεγάλη περιφέρεια. Πηγαίνουμε προς το κρεβάτι καλό στοματικό μπορώ να πω με προσπάθεια για deap throat ενώ ο φίλος είχε μείνει σαν χαζός από την πίπα της Μαρινας. Σκεφτόμουν αν θα κάνουν καλό Duo μεταξύ τους. Κάνω πάσα και την Αντιγόνη να δω πως θα παίξουν. Αρχίζουν αυτές και γλωσσοφιλιαζονται χωρίς κανένα ταμπού, γονατίζει και η Αντιγόνη για να μοιραστούν την δόξα. Αφού άναψε για τα καλά η παρέα η Αντιγόνη τώρα είναι στα τέσσερα παίρνοντας εμένα πίπα και με προτροπή της Μαρίνας ο φίλος την πηδάει φωνάζοντας όσο μπορούσε η Αντιγόνη. Τελείωμα στα κωλομαγουλα και η Μαρίνα αναλαμβάνει να την  καθαρίσει και να ξανά γλωσσοφιλιασει την φίλη της. Τα μωρά πήγαν για ντουζ για να αρχίσει ο δεύτερος γύρος. Αναλαμβάνω την Αντιγόνη σε ιεραποστολική στάση, φωνές πιστευτές δείχνει να γουστάρει λέγοντάς προστυχολογα και άλλα απαγορευμένα, ενώ η Μαρίνα μας κοιτάει παίρνοντας κλαρίνο τον φίλο, και εγώ  σιγά σιγά χαϊδεύω το καλοσχηματισμενο αιδοίο της Μαρίνας. Η φίλη της αρχίζει να έρχεται σε οργασμό ενώ η Μαρίνα έρχεται αντικριστά μου για να την γλύφει η φίλη της... Κόλαση και λίγα λέω, το πρόγραμμα τους είχε τα πάντα, εκτός από Anal, ένα πολύ καλό Duo με πάθος μεταξύ των κοριτσιών που δεν περίμενα να δω και να ζήσω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
company of heroes tho
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
182
Likes:
18.344
Πόντοι:
30.558
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, alpula, chicharito και 33 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιανουαρίου, 2018
Αλήτη...μονοφαγα !!!:ΚαπέλοΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΚαπέλο
03 Ιανουαρίου, 2018
ωραίος. Το κόστος όμως ποιό είναι ?
04 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

60 το κεφάλι
10 Ιανουαρίου, 2018
μπορεις να δωσεις ένα τηλεφωνο?
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4