Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 14 10
Call-Girls 17790
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Νέλυ ήθελα να την συναντήσω καιρό τώρα...Μου άρεσαν οι φωτογραφίες που έχει στη σελίδα του το γραφείο,οι οποίες είναι αρκετά σέξυ αλλά και γενικά μου είχε κάνει το λεγόμενο "κλικ" για να προχωρήσω σε γνωριμία....!Είναι κάποιες κοπέλες που θες να της γνωρίσεις και όλο κάτι τυχαίνει και μένουν "απωθημένο"...Δεν ήταν λίγες οι φορές που είχα επικοινωνήσει με το γραφείο και δεν είχε διαθεσιμότητα καθώς ήταν φουλ το πρόγραμμα της...!

Σήμερα λοιπόν μία μέρα μετά τη Πρωτοχρονιά,ήθελα να κάνω ένα δώρο στον εαυτό μου...Έτσι λοιπόν τηλεφώνησα στο γραφείο και η πολύ εξυπηρετική Άντζυ με πληροφόρησε πως είναι διαθέσιμη για την ώρα που την ήθελα!Δεν έχασα χρόνο και "αρπάζοντας" την ευκαιρία κατευθύνθηκα στο ξενοδοχείο όπου κλείσαμε το ραντεβού....
Κάθισα μίας και έφτασα νωρίς,χάζεψα λίγο το εκπαιδευτικό πρόγραμμα στην τηλεόραση και φρεσκαρίστηκα.Η ώρα του ραντεβού πλησίαζε και ακριβώς στην ώρα της η Νέλυ χτυπάει την πόρτα...Μόλις την άνοιξα,ομολογώ πως εντυπωσιάστηκα καθώς είναι πολύ πιο όμορφη από τις φώτο του γραφείου.Ναι κι όμως παρόλο που τις περισσότερες φορές οι φώτο δέχονται ρετουσάρισμα στην περίπτωση της Νέλυ,οι φωτογραφίες την αδικούν...Πρόκειται για μελαχρινή κοπέλα με μακριά μαλλιά μέχρι τους ώμους,όμορφο σώμα πιο αδύνατο από τις φώτο,με ωραία επιδερμίδα,ανοιχτόχρωμη και γλυκό ωραίο πρόσωπο με ωραίο χρώμα ματιών.Ήταν ντυμένη αρκετά κομψά με ένα ωραίο μαύρο φόρεμα,μπορντό καστόρινες μπότες και ένα ωραίο μπουφανάκι τύπου μπλέιζερ που την κολάκευε αρκετά.Επίσης πολύ όμορφο μακιγιάζ και άρωμα που ήταν ταιριαστό στο υπόλοιπο σύνολο της...
Μιλήσαμε για λίγο στα όρθια και γνωριστήκαμε.Μάλιστα μου ανέφερε πως είμαι και ο "πρώτος" για το 2018,οπότε μου έριξε όλη την ευθύνη....!
Με ένα πεταχτό φιλί άρχισε να γδύνεται σιγά σιγά...Το σώμα της όπως ανέφερα και παραπάνω είναι πολύ όμορφο.Χαμογελαστή και γεμάτη νάζι κατευθύνθηκε για φρεσκάρισμα στο μπάνιο....
Μόλις βγήκε είχαμε ακόμη μία έκπληξη....Δεν βγήκε τυλιγμένη με μία πετσέτα,αλλά με κάλτσες και ένα ωραίο σέξυ σετ εσωρούχων σε μαύρη απόχρωση.....Δηλαδή με λίγα λόγια σκέτη καύλα...Με πλησίασε μπουσουλώντας και ξεκινήσαμε τις περιπτύξεις....Γλωσσόφιλα και τριψίματα ήταν η αρχή των προκαταρκτικών για να καταλήξουμε να περιποιούμαι το "γατάκι" της για ώρα....Πραγματικά,πεντακάθαρο και η συμμετοχή της στη διάρκεια αυτή πολύ καλή με αληθοφανείς αναστεναγμούς...Αλλάξαμε λίγο τη θέση μας στο κρεβάτι και έλαβε δράση η Νέλυ.Αφού με φιλούσε στο στόμα,το λαιμό και το στήθος μου,κατέβηκε πιο κάτω για περιποίηση της ευαίσθητης περιοχής...
Πάρα πολύ καλό στοματικό από μέρους της.Με αρκετό καραμέλωμα στα @@@κια και ωραίες κινήσεις της γλώσσας στο κεφαλάκι αλλά και τον κορμό....Κάπου εκεί είχαμε και την πρώτη κατάθεση καθώς δεν άντεξα άλλο....

Κάναμε ένα διάλειμμα και με κουβεντούλα και μετά ντουζάκι από μέρους μου σπαταλήσαμε λίγα λεπτά.Επαναφορά στο κρεβάτι και έναρξη του δεύτερου γύρου.
Με χαδάκια με τα χέρια της εκεί που μου μιλούσε ξεκίνησε να με "φτιάχνει" σιγά σιγά....Έτσι λοιπόν ξανά γλωσσόφιλα και τριψίματα με το στήθος της στο σώμα μου.Κατέβηκε πιο κάτω και ξεκίνησε το στοματικό!Πολύ καλό και τώρα με την ίδια τεχνική όπως και στο πρώτο γύρο.Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη στο σεξ!
Πρώτη στάση με την Νέλυ στα τέσσερα,πραγματικά στήνεται άψογα και συμμετέχει έντονα με έκφυλες ματιές,βογγητά και αληθοφανείς αναστεναγμούς καύλας!Αλλαγή για λίγο ιεραποστολικό όπου ανταλλάξαμε και γλωσσόφιλα και μετά με την Νέλυ από πάνω να κινείται σε γρήγορους ρυθμούς.Το τέλος πλησίαζε και έτσι με λίγο "παιχνίδι" με τα χεράκια της φτάσαμε στη λήξη και του δεύτερου γύρου....

Ξάπλωσε δίπλα μου και μιλήσαμε για διάφορα θέματα σε πολύ όμορφο κλίμα και χωρίς ίχνος βιασύνης από μέρους της παρόλο που η ώρα πλησίαζε προς το τέλος της.Έκανε το ντουζάκι της,ντύθηκε και με ένα πεταχτό φιλί στο στόμα αποχώρησε ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον.Μάλιστα μίας και για μένα ήταν η "πρώτη" για το 2018 έχουμε ένα κοινό ώστε να τα πούμε ξανά σύντομα...!Της το ανέφερα φεύγοντας και γελώντας το αποδέχτηκε και η ίδια πως έτσι πρέπει να γίνει και να τα πούμε πάλι...!

Συμπερασματικά η Νέλυ ήταν μία πολύ καλή γνωριμία και εμπειρία.Πιστεύω πως η Νέλυ είναι απ΄τα δυνατά "χαρτιά" του your angels και όποιος την επιλέξει θα περάσει όμορφα καθώς συνδυάζει πολύ καλό πακέτο υπηρεσιών...! Χαίρομαι που ξεκίνησα τη χρονιά μαζί της και εύχομαι να είναι έτσι όλες μου οι συναντήσεις μέσα στο έτος!

Αυτά για την γνωριμία μου με την Νέλυ,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 02, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, LITHOS 77 και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιανουαρίου, 2018
ΠροσκύνημαΠροσκύνημα respect φιλε ....πολυ δυνατη κριτικη ξανα ...ειναι απο τα κοριτσια που θελω και εγω να "γνωρισω" και οντωs αυτο που λεs στην αρχη συμβαινει και σε εμενα ειναι κατι σαν το νομο του μερφυ Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο .....τελοs παντων ...μπραβο και χρονια πολλα !!!!ΚαπέλοΚαπέλο
03 Ιανουαρίου, 2018
Την έχω συναντήσει κι εγώ Είναι αρκετά καλή αλλά αυτό το extra +20 στο τελείωμα στο στόμα που πρόσθεσαν τελευταία από το γραφείο με χαλάει...
03 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ειναι πολυ καλη!Τωρα ως ααφορα τα εξτρα η καθε μια εχει τη δικη της τιμολογιακη πολιτικη....Προσκύνημα
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3