Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 301 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Υστερα απο καιρο καταφερα να πετυχω την αμφιλεγομενη "Κλεοπατρα" για την οποια εχουν γραφτει καλες κριτικες αλλα και κακες ειδικα τωρα τελευταια.Ειχα δοκιμασει αλλες τρεις φορες να την παρω αλλα για διαφορους λογους δεν την πετυχαινα στο μαγαζι.Σημερα αφου την πετυχα εδωσα αμεσως το 20αρι στην τσα2 και περασα δωματιο.Η εμφανιση της μικρης απεχει αρκετα απ τις φωτο του σαιτ οπως και των υπολοιπων κοριτσιων βεβαια καθως εχει πεσει επεξεργασια αρκετη.Ειναι μια σχετικα ψηλη κοπελα απο Ρωσσια ειπε η τσα2 με λευκο δερμα,σωματοτυπο αδυνατο αλλα αγυμναστο,μετριο κωλο και βυζι και φατσα ωραια με μαλλι λουκ Κλεοπατρα μελαχρινο.Δεν μπορω να πω οτι ξετρελαθηκα οταν την ειδα για μενα δεν ειναι η μουναρα οπως πχ η Σονια απο Φ65 πιστευω οτι τετοιας εμφανισης κοπελες υπαρχουν αρκετες στα μαγαζια αυτα.Ας αφησουμε τωρα το οπτικο κομματι και ας περασουμε στο δια ταυτα.Οταν μπηκε στο δωματιο με πετυχε να βγαινω απ το ντουζ.Με τα λιγα Ελληνικα που ξερει ρωτησε τα κλασικα ονομα κλπ για να σπασει ο παγος.Αφαιρεσε τα εσωρουχα της και πηγε στο κρεβατι.Απο προκατ ουσιαστικα εκανε 30 δευτερα ενα περασμα απ το λαιμο μου προς τα κατω.Γλωσσοφιλα κλπ φυσικα δεν δοκιμασα γιατι δεν τα θελω καθολου.Στη συνεχεια λεει "πιπα" με η χωρις, της λεω χωρις.Εκει πηγε να το αρχισει καλα καθως πηγε να γλυψει αρχειδια για να μου σηκωθει αλλα το εκανε μονο για 3 δευτερα Money Mouth .Μετα το εβαλε στο στομα της και ξεκινησε πιπα.Κυριως εγλυφε μονο το κεφαλι δηλαδη η πιπα της ηταν ρηχη και καπως μονοτονη.Οταν ολοκληρωσε με την πιπα στηθηκε στα τεσσερα να την παρω.Η σταση της ηταν λιγο καμπουριαστα οχι οτι με ενοχλησε αυτο απλα το αναφερω.Την γαμησα σε αυτη την σταση μεχρι να ολοκληρωσω το εργο μου.Αποχαιρετισμος και παμε για αλλα.
Εν κατακλειδι ηταν ενα μετριο γαμησι,με μια νορμαλ εμφανησιακα κοπελα με μετριες υπηρεσιες σε προκατ,πιπα,σεξ το οποιο δεν θα θυμαμαι ιδιαιτερα και φυσικα δεν θα επαναλαβω καθως δεν εχει να μου δωσει κατι αλλο...Παμε για αλλα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 02, 2018
Όνομα κοπέλας
Κλεοπάτρα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, putaniaris89, ILIAS1339 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού