Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 43 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καθε μηνα εχουμε εξοδο με την παλια δουλεια για τσιπουρο,κουσκους και οπαδικα πειραγματα Μεγάλο χαμόγελο
Μετα απο μια τετοια μερα μου ηρθαν καυλες,εξαλλου το τσιπουρο και γενικα το αλκοολ το εχουν αυτο Ματάκι
Δεν ηθελα να κανω αρκετη ωρα βολτα μεσα στο κρυο αλλα και ψαχνονται ασκοπα,μιας και τα ιδια μπαζα ειναι στις ιδιες θεσεις εδω και χρονια Κεφάλι σε τοίχο!
Αποφασισα να παω στα σιγουρα και στην μοναδικη που θα κατσει μαζι μου αρκετη ωρα,γιατι μετα το αλκοολ δεν υπαρχει γρηγορο τελειωμα τις περισσοτερες φορες Ντροπή
Η Μιρα εχει μοντελε σωμα και ειναι του γουστου μου,απο κει και περα κανει τα παντα μεσα στο δωματιο για να περασει καλα ο πελατης.
Φοραει και αυτα τα καυλογυαλακια που της δινουν ακομα ενα ποντο Κατσικογάμης
40ε για ακαποτη πιπα,εκατσα μεσα μιση ωρα περιπου τα ειπαμε κιολας και με πληροφορησε οτι πριν απο μενα ειχε περασει και το μελος Τακης Μπουκας,οποτε κατι σχολια απο ασχετους οτι η κοπελα ειναι φολα καλο ειναι να μην τα δινεται σημασια!!!

Καλη χρονια σε ολους,Τσιπρα τα μπουρδελα ακομα μαυρα δουλευουν,ΞΥΠΝΑ..Γερο-μύστης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μίρα
azazel
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
215
Likes:
17.144
Πόντοι:
35.697
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, mad_max, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιανουαρίου, 2018
Το οτι εσυ και 2-3 ακομα περνατε καλα μαζι της λογο καποιας χ σχεσης που εχετε με αυτην δε τη κανει καλη στο δωματιο για τους περισσοτερους απο μας δεν ειναι απλα φολα αλλα καραφολαρα του κερατα που θα κλαψουμε τα φραγκα μας
04 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Άμα είναι φόλα για σένα και για ακόμα περισσότερους όπως λες γιατί δεν γράφετε κριτικές για να μπορέσει να δει η κοπέλα τι κάνει λάθος και δεν περνάτε καλά εσείς??
Τα περί σχέσης Χ η Ψ τα προσπερνά,Άμα θέλεις εδώ μέσα να γράφεις μόνο σχόλια και να ξεκατηνιαζεις τουλάχιστον μην το κάνεις σε μένα!!!
04 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η μιρα δεν εναι φόλα με τίποτα από τα καλύτερα γαμησια που έχω κανει
(Updated: 06 Ιανουαρίου, 2018) 05 Ιανουαρίου, 2018
Ακόμα εκεί είναι η καύλα Γλώσσα? Της χρωστάω κριτική απο τις καλοκαιρινές διακοπές στην χαλκιδική, πολύ δυνατό γαμήσι Ναι!.
05 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ποτε γυρίζει ξερουμε?
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5