Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 141 10
Sex Studio 359713
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Οταν ειδα οτι γυρισε στα στουντιο περιμενα να βολεψει το προγραμμα να παω να την δω.
Η τσατσα μου παρουσιασε αυτην και τη Μαρια στο σαλονι. Πολυ ομορφη και η Μαρια. Ενας συναγωνιστης που περιμενε πριν απο εμενα πηρε τη μια κοπελα, αλλα δεν ακουσα ποια. Ρωτησα την τσατσα ποια κοπελα ειναι ελευθερη και δεν μου απαντουσε αλλα ρωταγε ποια με ενδιαφερει, οταν ειπα για τη Τζωρτζινα και αν ειναι διαθεσιμη ειπε οκ αλλα μου ηρθε υστερα απο 20' στο δωματιο. Επισης, με εστειλε στο δωματιο Νο 1, το οποιο ουτε νιπτηρα δεν εχει ενω το 2 ηταν αδειο και εχει μεχρι και τουαλετα, κατι που αρμοζει στο προγραμμα. Τελος, οταν εφευγα ουτε που με χαιρετησε ενω εγω χαιρετησα. Με λιγα λογια, αποτυχια η τσατσα.
Αντιθετως, η κοπελα ειναι κορυφη! Πολυ ομορφη κοπελα για εμενα παρα τις υπερβολες στα χειλια και τα βυζια, με γραμμωμενο σωμα και φουλ σερβις!
Αρχισαμε με φιλια, ποδολαγνεια, γλυψιματα και μετα μου εβαλε λιγο δαχτυλο. Λογω μεγαλων νυχιων δεν το προχωρησαμε πολυ και μπηκε με το στραπ. Με πηδηξε επιδεξια και δυνατα, εχυσα πολυ γρηγορα. Τα ειπαμε λιγο και εφυγε. Μου ειπε οτι εχει ξεκινησει και γυμναστηριο, κατι που φαινεται στη σωματαρα της. Ελπιζω να την δω παλι συντομα.
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζωρτζίνα
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Pegging Slave, kotsos81, mad_max

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού