Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 408 10
Sex Studio 561039
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Πηγα με την ελπιδα να συναντησω αυτο που εβλεπα στα live του στουντιο, δουλευει πολυ καλα αυτη η πρωτοβουλια της αλυσιδας αυτης. Κριμα που δεν ακολουθουν κι αλλοι το παραδειγμα τους.
Πραγματι, συμπαθητικη παρουσια, με χειραψια στο σαλονι, λιγο πιο γεματη απ'οτι περιμενα αλλα μια χαρα. Ζητησα αυταρχικο, το οποιο η τσατσα το εξηγησε στην 'αυστριακη' κοπελα στα ρωσικα. Εναρξη απατης...
Ηρθε πριν τελειωσω το μπανιο μου και της ζητησα να βγαλει τις καλτσες που φοραγε για να γλυψω ποδια. Ξυνησε τη μουρη της αλλα το εκανε. Υστερα απο λιγο της ζητησα να κατσει σε μια καρεκλα για να συνεχισω. Δεν ηθελε. Το δεχτηκα και την ειδα να αρχιζει να ψαχνει την τσαντα για να βρει το στραπον. Βρηκε ενα μπερδεμενο, οποτε της προτεινα αν ηθελε να βαλει το δικο μου. Δεν ηθελε, οποτε αρχισε να ξεμπερδευει το μπερδεμενο. Οταν το ξεμπερδεψε υστερα απο λιγη ωρα ειδε οτι ηταν σκισμενο και δεν της εκανε καλα. Τοτε δεχτηκε να βαλει το δικο μου (ενω ειχε περασει καποια ωρα). Εβαλε δαχτυλο για λιγο και υστερα περασε την ιδια καποτα στο στραπον. Δεν μου αρεσε αλλα δεν ειπα κατι για να μην την ξενερωσω και χαλασει η φαση γιατι ηταν στραβωμενη σε οτι εκανε. Αρχισε να με πηδαει σε μια σταση, πηγαμε σε δευτερη και μετα μου λεει: Εχουμε και χρονο... Εκεινη την ωρα ημασταν μεσα 10', με το ρολοι, σε προγραμμα των 80 ευρω! Κρατηθηκα για να μην παει η συναντηση στ'αναθεμα και της ειπα να ξαπλωσει. Καρφωθηκα πανω της και τον επαιζα. Της ειπα οτι δεν θα χυσω στο προσωπο της και ρωτησα αν μπορουσα να χυσω στο σωμα. Ειπε οχι και απαντησα οτι ετσι θα γινει. Υστερα απο 1 περιπου λεπτο κι ενω καταφερνα να χυσω, εβαλε το χερι της μπροστα στον πουτσο μου με τετοιο τροπο που σχεδον με εκοψε. Εγω ειχα ηδη φροντισει και δεν εχυσα καθολου πανω της. Μολις τελειωσα της ειπα οτι αν ηθελα την εχυνα κι οτι αυτο που εκανε ηταν μονο ενοχλητικο. Μου ειπε οτι αν την εχυνα θα με σφαλιαριζε. Εκει λοιπον της τα εχωσα για τον χρονο, για ολα που μου εκανε κι οτι θα της γραψω μια κριτικη οπως της αξιζει. Δεν εδειξε να εκπλησεται κι εφυγα.
Ελπιζω να μην πατησει κανεις.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 12, 2017
Όνομα κοπέλας
Σελίν
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.531
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kotsos81, makhswrx

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού