Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η Αννα ειναι απο αλβανια ειναι γυρο στα 40 μετα απο 4 συνευρεσεις τισ 2 τελευτες βδομαδες εχθες τ βραδυ με εβαλε στη μπυρα οστε σημερα ν γραφω για αυτην
στα τ αγωνα μπενει στο δωματιο πιανουμε τη κουβεντα και συχρονως με καυλωνει μ της παλαμες της χαιδευωντας ολο τ κορμη μου δεν αργυσε να ανευει απο πανω μου κ ν αρχισει τ γλωσοφιλα απο μονη της γυριζει μου ανοιγει τ ποδια και μενω μαλακας αρχιζω να γλιφω ομολογω οτι ηταν πεντακαθαρη αυτο κρατισε για αρκετη ωρα κ σ σταση 69 πιπα χωρις στην αρχη και μετα καποτα γνωριζω οτι αποφευγει τ ακαποτο αν και ειναι στ προγραμμα της και καλα κανει ασφαλως και γω στους οικους την εχω πατισει μερηκες φορες και εβαλα μιαλο ...ανευενει απο πανω και αρχιζει να με κοπανα με μανια ξερει ν γαμιεται εγω γουσταρω τισ αλβανιδες ολα ηταν μια χαρα αρχιζει γλωσοφιλα ξανα και αρχιζω εγω τα κοπανιματα σ δευτερη φαση για λιγη ωρα με σφιγγει στην αγγαλια της και καπου εκυ ηρθε τ τελος ....
Η αννα ειναι μια καθαρη σ ολες της συνευρεσεις και σχετικα τιμια επιλογη για μενα στα στανταρακια μου θα παραμινει για καιρο καλη συνεχεια μουτρα και καλα γαμισια τ 2018

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 01, 2018
Όνομα κοπέλας
Άννα
batraxomouris
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Φεβ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
4.082
Πόντοι:
606
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 professorx, perseas, Bonecrusher και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιανουαρίου, 2018
Στη κριτική φαίνεται ότι σου άρεσε η κοπέλα αλλά βάζεις 3 στη βαθμολογία;Χμμμ;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1