Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 78 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σήμερα έχουμε την πρώτη μου κριτική, ευχαριστώ τους φίλους του forum που γράφουν και αυτοί και μας βοηθάνε στις επιλογές μας. Είμαι απο επαρχεία και μας βοηθάνε το μια τοσο που ερχόμαστε να μην τρώμε φόλες

Μετά απο τσάρκα στην Φυλής, κατεβαίνω για Μετάξι. Πάω στοχευμένα στο Ιασώνος 10 για την Νικολ κατα τις 2 το μεσιμέρι.
Περιμέναμε στο σαλόνι πολύ ώρα ~20 λεπτα , δεν ξέρω αν είχε αλλούς στο δωμάτιο δεν ακουσά ήχους από sex.

Το σαλόνι ήταν πολύ σκοτεινό με δισκομπάλα και που βγάζει πολύχρομο φως ρυθμικά, δεν μου άρεσε.
Πολυ σκοτεινό με black light και αυτό δεν μου άρεσε

Βγαίνει η κοπέλα καθέτε περιπού 10sec στην πόρτα του σαλονιού, με χαρουμενό προσωπό κάνει και μια στροφή για τα οπισθία και φευγεί. 10 ευρώ απλό. Μπαίνω

Βαθμολογία δική μου

Εμφάνιση: 7.5

Ωραίο μαλλί μαύρο μέχρι λίγο μετά απο τους ώμους, αρκετά λεπτή στα όρια του skinny. περιπού 1.8 με τακούνια 1.7 χωρίς. βυζί σχεδόν τίποτα, κώλος ωραίος. Προσώπο αλβανοφάτσα αλλα ωραίο σε γενικές γραμμές.

Διαθέση: 7

Αφήνω τα σχόλια στα του αγώνα

Χώρος: 6

Το σαλόνι ήταν μια χάρα και αρκετά ζεστό
Το δωματίο είχε καναπε, κομοδίνο, κρεβάτι, ντυπτίρα και χαρτί υγείας. Το πάτωμα ήταν αρκετα βρόμικο σκουπιδάκια κυρίως. Το κρεβάτι και ο νυπτήρας ευτυχώς όχι. Black light και πολυ σκοτάδι στο δωμάτιο που δεν μου άρεσαν.

Τσάτσος: 7

Ευγένικος, βεβαία σχολιασέ με σχετική αγένια το γεγονός ότι τσεκαρά το χαρτονομίσμα των ρεστών αν είναι πλαστό (εχω αποκτύσει λίγη ψυχώση με τα πλαστά)

Parking: 10

Πήγα με τα πόδια.

Σχέση απόδοση τιμή: 8

Στα του αγώνα

Η κοπέλα μπαίνει μέσα σχετικά χαρούμενη, με ρωτάει όνομα, της λέω. Της λέω να αρχίσει πίπα, με χαϊδεύει λίγο να μου σηκωθεί (είναι σχετικά όμορφή άρα δεν ήταν δύσκολο) και περνάει προφυλακτικό. Η πίπα της ωραία είναι με χέρι, χωρίς δόντι. Δεν έχει φοβερή διαθέση βέβαια δεν κοιτάει στα μάτια για την καυλά, ούτε έστω κλεφτά (για το νάζι), χαιδευά λίγο τα άρχιδια μου μπας και πάρει το μύνημα να περάσει απο εκεί με γλώσσα αλλα μπα, εγώ τελειώνα ευκολά με πίπα και έτσι μετά απο 2 λεπτά πίπα της τραβάω (δεν ήθελα να τελειώσω μόνο με τόσο μέτριο ορεκτικό). Γενικά αν η πίπα είναι πολύ καλή θέλω να τελειώνω με πίπα αλλιώς πάω για sex(προσοπικό γούστο)

Στο sex τα πράγματα κάπως καλύτερα αρχή την βάζω ιεραποστολικά και την γαμάω λίγο, δεν εκλέψε ούτε όταν την συροκοπούσα δυνατά, είχε συμετοχή με βογγητά όχι κατί τρελό όσο πρέπει. Γενικά την εβρισκέ με το γαμήσι.

Στα τεσσερά, αν και ο κόλος είναι πολύ ωραίος δεν τρελάθηκα, εκει φάνηκε ότι ο κόλος δεν είναι κάτι το εξαιρετικό, ωραία ήταν πάντως σαν αισθήση ότι γαμάς νεανικό κολαράκι. Και σε αυτή την στάση τον εφάγε καλά χωρίς παράπονα ανεξαρτήτως ταχήτητας και δύναμης.

Επειδή δεν μπορούσα να τελειώσω της ζήτησα πίπα για να τελειώσω, πάλι μια απλή πίπα όχι κάτι το φοβερό αλλα εγω τελειώνω έτσι. Τελειώσα ομορφά μέσα στο στόμα, μεσά στο προφυλακτικό. Περιμένε να τελειώσει ο οργασμός, και σιγά σιγά και ηδονικά τον εβγάλε απο το στόμα της.

Της ειπά ευχαριστώ και μου ειπε και εγώ έβαλε τακούνια και έφυγε

Καθησά 10 λεπτά χωρίς ενοχλήση. Γενικά τιμιά συνερευσή αλλα δεν ενιώσα την έκρηξη ρε παιδί που μου έχει βγεί με άλλες σε μπουρδέλα

Τιμη 10 ευρώ

Καλα γαμήσια και καλή χρονιά

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 30, 2017
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
22 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
49
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mitsmitsa, doc_lin, Νταης και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού