Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 83 10
Στριπτιτζάδικα 169729
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
8.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
7.0
Χώρος
 
8.0
Μουσική
 
8.0
Ποιότητα ποτών
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Δεύτερη απόπειρα καταγραφής μιας και η προηγούμενη χάθηκε σε μαύρη τρύπα...Είχε προηγηθεί μία επίσκεψη πριν τις γιορτές και πραγματοποιήθηκε μία δεύτερη τώρα μες τις γιορτές. Η ημερομηνία είναι τυχαία μιας και δεν θυμάμαι ακριβώς μέρα επίσκεψης.

Το μαγαζί έχει επανέλθει στα περσινά του στάνταρ κάτι ιδιαίτερα ευχάριστο για εμένα προσωπικά μιας και από πέρυσι αποτελεί την νούμερο ένα επιλογή μου. Το ρόστερ έχει ανανεωθεί αρκετά αν και παραμένουν κάποιες κοπέλες από την παλιά φρουρά που αποτελούν και αρκετά δυνατά ονόματα του μαγαζιού. Χωρίς να πολυλογώ το ρόστερ έχει ως εξής:
1)Μιρέλα: Καστανή-σγουρομάλλα από την ρουμανία, γνωστό κοράσιο και από αθενς που έχει παραμείνει στο μαγαζί. Ευχάριστη παρουσία, με ωραίο χορό που στα μεγάλα κέφια θα μοιράσει και κανά φασωματάκι. Να προσθέσω ότι είναι από τις πιο γυμνασμένες στριπερ που έχω γνωρίσει.

2)Άντρεα: Ξανθή έτερη ρουμάνα, με επίσης καταπληκτικό-γυμνασμένο σώμα. Συμπαθητική στον χορό αν και το δυνατό της σημείο είναι το μπλα μπλα.

3)Ανναλία: Παλιότερα δούλευε ως Ίβα, κοκκινομάλλικο πιπινάκι με έναν κώλο ονειρο, ευχάριστη παρουσία επίσης, στον χορό λυκνίζει εξαιρετικά τον μαγικό πωπό της, αλλά μέχρι εκεί.

4)Νικόλ: Γνωστή μούρη επίσης, αφασία μεγάλη και μονίμως τύφλα. Μην προσπαθήσετε να συνεννοηθείτε μαζί της, θα χάσετε τον χρόνο σας. Ο χορός της είναι καλός αν δεν την βρίσκετε τρομακτική όπως εγώ.

5)Ντορίνα: Όμορφη καστανή κοπέλα, νομίζω από Μολδαβία, φίλος μου που την πήρε για χορό έμεινε ευχαριστημένος

6) Άντζελα: Νεαρή καστανοξανθη από ρωσία (νομίζω). Γλυκιά κοπέλα, με piercing στις ρώγες και όμορφο χορό, μου έκλεψε την καρδιά οφείλω να ομολογήσω Έρωτας

7)Σαμπίνα: Σκυλί του πολέμου από ρωσία επίσης. Φοβερός κώλος και μεγάλη δόση τρέλας στον χορό.

8) Σεσίλια: Νταρντανογκόμενα, μισή ρωσίδα, μισή ελληνίδα κατά τα λεγόμενά της. Δεν είναι του γούστου μου και απλώς την αναφέρω

9)Βιργινία: Νεαρό κοράσιο από την Ρουμανία, λεπτούλα και αρκετά ορεξάτη στον χορό με φιλάκια και τα σχετικά

10)Βίκα: Ξανθό μιλφάκι, δεν ήταν του γούστου μου αλλά την αναφέρω μιας και πέρασε από το τραπέζι

Ήταν και μερικές ακόμα κοπέλες οι οποίες δεν πέρασαν να γνωριστούμε, κάποιες νεαρές με ωραία σώματα και κάποιες μεγαλύτερης ηλικίας με μία μάλιστα να έχει τα μεγαλύτερα βυζιά που έχω δει σε γυναίκα Προσκύνημα. Γενικά υπήρχαν κοπέλες για όλα τα γούστα.

Από σόου το γνωστό live sex με τεο-ιννα, πριν τις γιορτές είχα πετύχει και ένα σόλο ντίλντο από μια κοπέλα του μαγαζιού η οποία γενικά δεν κόβει βόλτες στα τραπέζια Money Mouth

Πήρα ένα πριβέ με την Μιρέλα που την γνωρίζω καιρό και με άφησε ικανοποιημένο. Αν κάποιος θέλει λεπτομέρειες ας στείλει μνμ γιατί γενικά η συγκεκριμένη κοπέλα είναι με τα φεγγάρια της και δεν θέλω να κάψω κάποιον συναγωνιστή.

Καλή χρονιά σας εύχομαι και καλή συνέχεια στον αγώνα!!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
612
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giannos69, zoo@34, Masazonomaxos

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιανουαρίου, 2018
Ακόμα εκεί είναι η Μιρέλα κ η Αντρέα;;Γαμήσου
03 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν το κουνάνε από εκεί Μιρέλα και Άντρεα, έχουν χτίσει φαν κλαμπ
28 Ιανουαρίου, 2018
Χαχ.. σωστός..πριβέ τη Μιρελα την έχω πάρει είναι καλή..Έρωτας
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3