Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 34 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
ημουν στην περιοχη και σε μικρη τσαρκα που εκανα μπηκα και στο συγκεκριμενο μαγαζι γεια να δω τι παιζει.η υπηρεσια μου παρουσιασε την ΛΥΔΙΑ και απο οτι μου ειπε ειναι καινουρια κοπελα.η ΛΥΔΙΑ ειναι ενα κοντοπουτανο με πιασιματα εχει ενα τατου στο αριστερο μπουτι ψηλα εναν ταρανδο και ενα μεγαλο τατου πανω στο στηθος κατω απο τα βυζια.εχει πενταρια βυζια φυσικα και ενδυκνιται γεια βυζολαγνους.η υπηρεσια μου ειπε οτι στα 50 ευρω κανει ελευθερο στοματικο τελειωτικο.την εκανα παζαρι το εκανα 40 και περασα στο δωματιο να περιμενω την κοπελα.μετα απο λιγο ηρθε κοπελα και ξεκινησαμε στα ορθια με πουτσοτριψιματα και δαχτυλιασματα στην μουναρα της.ξαπλωσα στο κρεβατι ηρθε στο πλαι και αρχισε την πιπα ενω εγω εχωνα τα δαχτυλα μου στο μουνι της.στη συνεχεια περασε τον σκουφο μπηκα μεσα της και αρχισα να την γαμαω απο μπροστα με αυτην ποτε να εχει τα ποδια της κατω και ποτε να τα εχει σηκωμενα πανω στους ωμους μου.την γαμησα γεια αρκετη ωρα ετσι ωσπου εβγαλα τον σκουφο ξαπλωσα στο κρεβατι ηρθε παλι στο πλαι τον πηρε στο στομα και αφου ανεβασε ρυθμους στην πιπα εχυσα στο στοματακι της.με στραγγισε μεχρι τελος σηκωθηκε τα εφτυσε στον νιπτηρα εβαλε τα εσωρουχα της με χαιρετισε και εφυγε.γενικα ηταν μια καλη καταθεση. δεν ειναι η μουναρα που θα γαμησης ειναι 22 χρονων δεκτικη χωρις να βιαζεται και με τις υπηρεσιες που προσφερει καλη γεια να φυγουν τα χοντρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λυδiα
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Δεκ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
1.241
Πόντοι:
1.076
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, ST@Lone, dourosladers και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού