Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 134 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Χριστίνα τη συνάντησα πριν μερικές μέρες σε Γνωστό Ξενοδοχείο των Ν.Προαστίων!!!
Την συνάντησα πρώτη φορά μετά από σύσταση και ήταν όπως ακριβώς μου την είχαν περιγράψει
Η συνεννόηση άμεση Και εύκολη!!!
Η Χριστίνα έφτασε στην ώρα της και μπήκε με πολύ διάθεση και χαμόγελο!!!
Η Χριστίνα είναι αυτό που βλέπετε στις φώτο.Μια Ελληνίδα με πολύ όρεξη Και Καύλα!!!
Έχει πολύ γλυκό πρόσωπο,σώμα αρκετά αδύνατο με δυο τεράστια φυσικά βυζιά!!!Λίγο κρεμασμένα αλλά όπως είπα φυσικά!!!Που δεν το κρύβει έτσι κι αλλιώς αλλά με ωραία αίσθηση στο χέρι και στο στόμα!!!
Είναι επικοινωνιακή,τίμια και 'εξαιρετική' in bed. Κάνει τα Πάντα Και Απολύτως Υπάκουη για να σε ικανοποιήσει απολύτως!!!
Μπαίνει στο δωμάτιο,συστήθηκαμε,αρχίζουμε τα φιλιά και χαμούρεμα στις βυζάρες της και την Κωλάρα της!!!Γδύσιμο και μπήκε για μπανακι!!!Εγώ την περίμενα ήδη Μπανιαρισμένος και αραχτός στην Πολυθρόνα!!!Με το που βγαίνει από το μπάνιο αρχίζει έναν Αισθησιακό χορό μπροστά μου και γονατίζοντας τον παίρνει στο στόμα της!!!Ένα ωραίο τσιμπούκι πολύ βαθύ και υγρό και έτσι αρχίζει ο αγώνας!!!
Μεταφορα στο κρεβάτι ρουφήγματα Και γλυψίματα πολλά Και Παντού απο μέρους της,Μέχρι Την Κωλοτρυπίδα Μου Έφτασε Αυτή Η Υπέροχη Γλώσσα Της!!!
Πέρασμα σκούφου και βούρ στον Αγώνα με μεγάλη γκάμα στάσεων με τελος πρώτου γύρου στα 4 όπου έγινε δυνατό σφυροκόπιμα στην μουνάρα της και Χύσιμο στο στόμα της!!!!!!!!!!Τα οποία ρούφηξε όλα και μετά άδειασμα στον νυπτήρα!!!
Μετα απο το μπανάκι μας,άραγμα με λίγα social και ξεκίνημα για τον δεύτερο γύρο!!!(Λίγο Πολλή όπως ο 1ος)
Στον 2ο Γύρο Τίμησα την κωλάρα της!!!Και χύσιμο στις βυζάρες της και στο στόμα της!!!

Εγώ προσωπικά το ευχαριστήθηκα και θα την συναντήσω ξανά οπωσδήποτε.
Αν είσαι 'μερακλής' αξίζει τον κόπο...!!!

Παίζει σε έντονους PSE ρυθμούς,(όπως Μου Αρέσει)χωρίς μα και μου,αλλά και σε Gfe καταστάσεις!!!

Βάζοντας την δική μου βαθμολογία αφού το σύστημα ακόμα δεν με αφήνει να βάλω τις πραγματικές:
Γενική συμπεριφορά: 9
Επικοινωνία: 9
Διάθεση 9
Σχέση απόδοσης τιμής: 8
Να Είμαστε Υγιείς,Να Παιρνάμε Καλά,Να Γαμάμε Καλά Και Να Χαιρόμαστε Μικρές Αλλά Σημαντικές Στιγμές Την Ζωή Μας!!!

Υ.Γ. Ευχαριστώ Τον Φίλο Που Μου Την Σύστησε!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
220€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Giorgio6969
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
496
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 john100, badrobot, kwstasxat και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Ιανουαρίου, 2018
Γιατί €220; Τις 2 ώρες τις χρεώνει €160 + €20 για το πρωκτικό = €180, άντε + άλλα €20 για πρωκτικό για τη 2η ώρα. Και πάλι δεν βγαίνουν όμως.
01 Ιανουαρίου, 2018
Να ρωτήσω, το 220 απο που προκύπτει στο 2ωρο;
Καλή χρονιά σε όλους!!
05 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλή Χρονιά να Έχουμε Φίλτατε!!!
Έλα μου ντε!!! Από που προκύπτει? Και Εγώ αυτό αναρωτιέμαι!!!
Και το ωραίο είναι ότι προσπαθώ να την βρω στο τηλέφωνο για νέο ραντεβού και δεν το σηκώνει!!!
Μάλλον ΜΆΠΑ Η ΥΠΟΘΕΣΗ Χριστίνα !!!
Θα ανακαλέσω στην κριτική!!!
06 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γειά σου Φίλτατε Babe Face..
Έχεις δίκιο Και Εγώ από εσάς το πήρα χαμπάρι!!!
Εντωμεταξύ την παίρνω τηλέφωνο για νέα συνάντηση και είναι όλο δικαιολογίες!!!
Μάλλον ΜΆΠΑ Η ΥΠΟΘΕΣΗ Χριστίνα!!!
Και θα ανακαλέσω στην κριτική!!!
07 Ιανουαρίου, 2018
Όσες φορές πήγα με το Χριστινάκι (και δεν τις λες και λίγες ...), πάντα χρέωνε τα ίδια και πάντα οι υπηρεσίες της ήταν σούπερ, τουλάχιστον για τα δικά μου τα δεδομένα. Είναι απορίας άξιον πως έδωσες 220€ για 2 ώρες, χωρίς να καταλάβεις και το γιατί (το αναρωτιέσαι και συ ο ίδιος όπως γράφεις). Όπως σχολίασαν και οι άλλοι φίλοι, δεν προκύπτει !!! Μήπως έχεις υπολογίσει και το ξενοδοχείο ??? Μήπως πέρασες τόσο καλά, που της άφησες κατιτίς παραπάνω ?? Μήπως της ζήτησες κάτι που δεν κάνει, το έκανε τελικά και το χρέωσε ως extra ??? Απλά, δεν θυμάμαι άλλο συμπαίκτη να έχει γράψει κάτι ανάλογο για το κορίτσι. Χρόνια Πολλά σε όλους και να γαμάμε ποιοτικά, γιατί τα μπικικίνια πλέον δεν βρίσκονται εύκολα !!!!
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5