Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 93 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σχολάω με καύλες από την δουλειά κι αποφασίζω ν αποχαιρετήσω το 2017 γαμώντας κάποια μεγαλύτερη μου.
Πάω στον εν λόγω οίκο μιας και βόλευε σαν τοποθεσία όπως επέστρεφα σπίτι. Αρχικά πήγα 10 παρά κάτι κι η υπηρεσία μου άνοιξε και μου ειπε ευγενικά ότι η κοπέλα δεν έχει έρθει ακόμα. Αράζω στο αμαξι κανα 20λεπτο και ξαναπάω. Τότε με υποδέχθηκε, μ ενημέρωσε για το ποιά κοπέλα είναι και τα προγράμματα της.
Βγαίνει η Ζάνα η οποία έιναι αρκετά μεγάλη ηλικιακά,φαίνεται στο πρόσωπο αλλά βγάζει κάτι το καυλωτικό, μου έκανε κ η ίδια νόημα να περάσω και θα περάσω καλά κι ετσι μπήκα. Η υπηρεσία άνοιξε αμέσως και το κλιματιστικό.
Στην αρχή είχε λίγο κρυο αλλά οκ,λογικό,μόλις άνοιξαν. Αναμονή κ έρχεται η Ζάνα.
Μπαίνει χαμογελαστή και κάθεται στο κρεβάτι. Γενικά μιλάει όσο πρέπει, ούτε πολύ ούτε λίγο, κι εμένα μου έδωσε την εντυπωση ότι ξέρει αρκετά καλά ελληνικά. Εμφανισιακά φαίνεται στο πρόσωπο για 50ρα, το σώμα έχει απλά λίγο μεγάλη κοιλιά αλλά όχι πάρα πολύ κι είναι και σφιχτή αρκετά,παρά το μεγεθος της. Στήθος καλό σε μέγεθος (δεν είμαι μετρητής για να πω νούμερο Γλώσσα ), φυσική καλή αίσθηση και με ρώγα που προεξέχει και προσφέρετια για φάγωμα. Από προκαταρκτικά το πάει καλά το γράμμα και κάνει κι αρκετά. Στοματικό επέλεξα με προφυλακτικό(όπως πάντα), η τύπισα γλύφει και αρχιδιά και τα σηκώνει και γλύφει και πιο κάτω ακόμα. Στα 4 όταν την έστησα έπαθα σοκ, η εικόνα ήταν 20χρονης, τέλεια σχηματισμένο μικρό κωλαράκι,με τρυπούλες μικρού κοριτσιού κι όχι γυναίκας της ηλικίας της.
Συνοψίζοντας, ήταν μια πολύ καλή εμπειρία και γιατί όχι,μπορεί να ξαναπάω μαζί της στο μέλον. Τη συστήνω ανεπιφύλακτα στους "κωλοχαρακτήρες" όπως εμενα και σε κάθε έναν που θέλει να περάσει ευχάριστα με μία ηλικιωμένη μεν αλλά καλοδιατηρημένη δε, γυναίκα.
Καλή χρονιά με καλά γαμήσια σε όλους!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ζάνα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
17 Σεπ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
61
Likes:
633
Πόντοι:
2.357
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 panos nikas, sisax87, TZOYLI και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού