Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 22 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δεύτερη καταδρομική επίσκεψη στα studios της Θεσσαλονίκης αυτή τη φορά στο VIS 9 για να συναντήσω την Βαλέρια την Ρωσίδα. Η κοπέλα αποτελεί για εμένα το απόλυτο στανταράκι όταν ανεβαίνω Θεσσαλονίκη και πάντα επιδιώκω επίσκεψη μαζί της για τρελό Κατσικογάμης.
Είχα περίπου ένα χρόνο να συνευρεθώ με τη κοπέλα διότι όταν εγώ βρισκόμουν Θεσσαλονίκη αυτή ή δεν δούλευε ή δεν βόλευε η βάρδια της για να την επισκεφθώ.
Αρκετά ενθουσιασμένος που θα συνευρισκόμουν μετά από ένα χρόνο ξανά με την Βαλέρια Γλώσσα. Ας κάνω μια μικρή περιγραφή για την κοπέλα ξανθιά με ύψος 1,75 έχει βάλει και extension τώρα στα μαλλιά της προσδίδοντας της νέο λούκ, σώμα μοντελέ με στήθος 2-2,5 και πολλά tattoo.
Δίνω το παράβολο των 50 ευρώ για γυμνό τσιμπούκι και γλείψιμο.
Στα του αγώνα ξαπλώνουμε στο κρεβάτι αφού έχω κάνει ένα μπάνιο πιο πριν για να είμαι φρεσκαδουρα παιχνίδια με φιλιά παντού σε όλο το σώμα της και αυτή να μου χαϊδεύει το πούτσο μου. Στο στόμα δίνει λίγα πεταχτά φιλάκια δεν αφήνει γενικά βαθιά φιλιά.
Έπειτα αναλαμβάνει αυτή πρωτοβουλία και ξεκινά μια γυμνή πίπα της ρώσικης σχολής που μόνο ρωσίδες και ουκρανές κάνουν. Παίρνω σκυτάλη και την βάζω να ξαπλώσει ώστε να γευτώ και εγώ το μοσχομυριστό στενό μουνάκι της, ξεκινώ ένα λυσσαλέο γλυφομούνι μέχρι να την μουσκέψω τελείως.
Πέρασμα καπότας και μπαίνω μέσα στο καυτό μουνάκι της σε ιεραποστολική στάση που λίγα δευτερόλεπτα πιο πριν είχε έρθει σε πλήρη οργασμό. Σφυροκοπώ σε χαλαρό ρυθμό και αρκετές εναλλαγές στο μέσα έξω ακούγοντας τον καυλωτικό ήχο κλατς κλατς από το μουσκεμένο μουνακι της.
Εκεί είναι που ανεβάζω στροφές σφυροκοπώντας σε δυνατό ρυθμό καυλώνοντας από την κάυλα που μου εξέπεμπε. Το τέλος ήρθε σε μια μόνο στάση ιεραποστολικά μέσα στη καπότα Μεγάλο χαμόγελο.
Ακολουθησε λίγο social μιας και είχα καιρό να δω το μωρό
Ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον.

Χρόνος παραμονής στο δωμάτιο 20 λεπτά.

Υ.Γ. εύχομαι καλή χρονιά σε όλους με υγεία και πετυχημένα γαμήσια

Υ.Γ.2. ρολογά και Dirty γράψτε ρε καμία λεπτομέρεια και χρηστικές πληροφορίες για την πόλη και τις γκόμενες που συναντήσατε στο νήμα της Βίνιτσας και μην αναλώνεστε σε γενικότητες.

Υ.Γ.3. πιο ενεργό μέλος του site εθεάθη με τριαντάφυλλο ανά χείρας στη Βίνιτσα; Χμμμ;

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 27, 2017
Όνομα κοπέλας
Βαλέρια
Κούλης Χρυσός
Σπουδαίος
Εγγραφή:
29 Μαρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
6.922
Πόντοι:
3.346
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Dirty69, sithlord, iuakoya και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού