Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325818
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βρισκόμενος στη Θεσσαλονίκη από την δεύτερη μέρα των Χριστουγέννων στις 26 του μήνα ως και τις 31 το μεσημέρι λόγο κοινωνικών υποχρεώσεων με φίλους κουμπάρους και συγγενείς, είπα να περάσω και λίγο καλά Κατσικογάμης ψάχνοντας τι καλά στανταράκια κυκλοφορούν στην πιάτσα των studios ώστε να αποφύγω την καυτή πατάτα μέσα στο γιορτινό κλίμα των ημερών εφαρμόζοντας ρητά και απαράβατα τον κανόνα του kman2 περί βαλκανιοπουτσισμού.

Θέλω να ευχαριστήσω πολύ τον συναγωνιστή Karaman7 που με την κριτική του που ανέβασε για την Χριστίνα (σε άλλο studio όμως) με βοήθησε ώστε να κάνω στοχευόμενη επίσκεψη ξέροντας ότι θα περάσω καλά με το μωρό. Ψάχνοντας στο yourladies.gr να δω σε πιο studio έχει βάρδια το Χριστινάκι έκανα αμέσως καταδρομική επίσκεψη στο red light discirt για να γευτώ τους χυμούς του έρωτα από την Χριστίνα.

Η Χριστίνα είναι από την Ουκρανία μελαχρινή με ύψος περίπου 1,75 αδύνατη χωρίς ίχνος ραγάδας στο σώμα της με βυζί νούμερο 1 και κλασικό σλάβικο πρόσωπο για τους λάτρεις των σλάβικων μουνέτων.

Πάμε στα του αγώνα τώρα καταρχήν η συνεννόηση ήταν στα αγγλικά και ελάχιστες κουβέντες ανταλλάξαμε στα ελληνικά διότι το μωρό γνωρίζει ελάχιστα ελληνικά.

Ξεκινήσαμε με γλωσσόφιλα στα όρθια χαϊδεύοντας τον πούτσο μου ώστε να μου τον κάνει ντούρο. Δεν άργησε και πολύ να γίνει αυτό, έπειτα πέσαμε στο κρεβάτι συνεχίζοντας τα γλωσσόφιλα σε full GFE για αλλαγή την γύρισα μπρούμυτα και την έγλυψα την πλάτη σαλιώνοντας αρκετά την πλάτη της με τη γλώσσα μου κατεβαίνοντας σιγά σιγά στα κωλομέρια της που τα είχε τουρλώσει σε ιδανική θέση για της τα γλύψω.

Στην συνέχεια πήρε σκυτάλη εκείνη γλύφοντας με παντού σε όλο το σώμα μου φτάνοντας στο τέλος στον πούτσο μου όπου επιδόθηκε σε μια μαεστρική πίπα για σεμινάριο όπως γνωρίζουν να κάνουν μόνο οι ρωσίδες και οι ουκρανές.

Πέρασμα καπότας και πρώτη στάση με αυτήν από επάνω να καβαλάει με γρήγορο ρυθμό τον πουτσο μου. Αλλαγή στάσης μετά από 5 λεπτά σε ιεραποστολικό δεν ήθελα στα τέσσερα γιατί ήθελα να απολαύσω στο ιεραποστολικό φουλ GFE, έπειτα συνέχισα με σφυροκόπημα δυνατό δίνοντας στο Χριστινάκι πολύ βαθιά γλωσσόφιλα η κάυλα μου χτύπησε κόκκινο και το τέλος δεν άργησε να έρθει μέσα στην καπότα χύνοντας πολύ δυνατά μέσα σε μια κατάσταση τρελής εφορίας.

Ακολούθησε social με το μωρό συνεχίζοντας να δίνουμε και μερικά φιλάκια έπειτα χαιρετηθήκαμε και εγώ μπήκα για ντουζ.

Συνολικός χρόνος στο δωμάτιο 36 λεπτά

Υ.Γ. πέρασα με το πρόγραμμα των 60 ευρώ που περιλαμβάνει γυμνό τσιμπούκι και γλείψιμο.

Υ.Γ.2. συνέχεια με δεύτερη κριτική με την ρωσίδα Βαλέρια από VIS 9 studio

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 26, 2017
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Κούλης Χρυσός
Σπουδαίος
Εγγραφή:
29 Μαρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
6.922
Πόντοι:
3.346
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iuakoya, sithlord, Ntountaras και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού