Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 214 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0


Καταρχήν να πω ότι πρόκειται για τη κοπέλα που έχει κάνει κριτική ο professorx με το τίτλο "άγουρη ηδονή" και στην οποία κριτική με βρίσκει σύμφωνο όσον αφορά τις υπηρεσίες της κοπέλας. Πρόκειται για Ουκρανίδα/Ρωσιδα περίπου 19-20, (ίσως και μικρότερη!), ξανθιά με μαζεμένα τα μαλλιά πίσω, λιγο ψηλότερη απο το μέσο όρο των κοριτσιών της φυλής, μικρά βυζάκια αλλα ωραίο κορμί με όμορφο κωλαράκι.
Την βρήκα εξαιρετικά όμορφη αλλά και εμφανώς καταβεβλημένη/κουρασμένη στο δωμάτιο. Στα όρια της κατάρρευσης. Και σε αυτό εχει σίγουρα συμμετοχή η βρωμοτσατσα που είναι και ο λόγος που κάνω αυτή τη κριτική.
Για να τελειώσω με τη κοπέλα, δίνει φιλιά επιφανειακά, πιπα κάνει ακαπελα αλλά μονο το κεφαλάκι βάζει μέσα (έχει μικρό στόμα) , δεν αντεχει πιστοναρισμα δυνατό και όταν της το έδωσα λιγο βαθυα εξάντλημενη ζήτησε να τελειώσω. Φοραγε άρωμα (ωραίο) που μου κόλλησε και αυτο το γράφω για όσους έχουν γυναίκα σπίτι.
Κατά τα άλλα τι να πεις για αυτο το γλυκό πλασματακι. Το ρήμαξαν στη δουλειά και τα συνεχόμενα δώματια, τοσο που το λυπήθηκα.
Παμε τώρα στη τσατσα. 2 φορές χτύπησε πόρτα μεσα στο 7-8 λεπτο. Τη δεύτερη μάλιστα είπε στη κοπέλα "έλα τώρα!" σε επιτακτικό ύφος και αυτη έντρομη αγχώθηκε και ζητούσε να φύγει. Με χαλαρό ύφος της έδειξα ενα λεπτό και τελείωσα με μαλακία πάνω μου.
Και σαν να μην έφτανε αυτο, οσο έβαζα τα ρούχα μου, η σκατοτσατσα παλι άνοιξε τη πόρτα και μου είπε να βγω να μπούνε πελάτες που περιμένουν. Νευρίασα και την έβρισα πολύ. Για 2 λόγους: τον προφανή που έχει να κάνει με την μειωμένη απόλαυση που έλαβα και δεύτερο γιατι έχει εξαντλήσει τη κοπέλα σε συνεχόμενα δωμάτια χωρίς σταματημό. Είμαι σίγουρος ότι η κοπέλα θα ήθελε να κάτσει λίγο να χαλαρώσει ανάμεσα στους πελάτες και οχι με τη ψυχή στο στόμα να τρέχει. Ειναι απειρη και δε θα αντεξει. Δε μου το είπε, αφού δε ξέρει και γλώσσες να συνεννοηθούμε, αλλά το έβλεπα στα μάτια της και τη λυπήθηκα πραγματικά. Το κορίτσι ήταν στα όρια της κατάληψης. Οι υπεύθυνοι ας το κοιτάξουν αυτό...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 30, 2017
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
sapiosexual
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
781
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Brew Crew, professorx, iceman1988 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Δεκεμβρίου, 2017
Φίλε,αυτά είναι γνωστά πάνω-κάτω για αυτό το κωλομάγαζο.Δεν πηδάμε εκεί.Δεν πάμε εκεί.Έκει πάμε μόνο για μάτι.Καλά έκανες και την έβρισες,το καθίκι την κωλόγρια.
Δ
Διαγόρας
31 Δεκεμβρίου, 2017
Καταρχήν ο προφέσορας έγραψε για την Αλεξάνδρα στο Φυλής 109β. Εσύ έγραψες κριτική για το μαγαζί στη Φωκαίας. Θέλεις να πεις ότι είναι η ίδια κοπέλα και απλά δουλεύει σε 2 μαγαζιά. Ενα αυτό. Δεύτερον, όντως το συγκεκριμένο μαγαζί θέλει μαύρο και μάλιστα κάποια φορά της είπα της κωλόγριας τσατσας ότι καμια μέρα θα σε πετύχει κανένας και εσένα και τον ψευτονταβατζή αλβανο-ρουμάνο (ένα από τα δύο είναι) και θα σας κάνει μαύρους στο ξύλο. Αυτό το είπα γιατί την ώρα που περναγα δωμάτιο σε αλλαγή βάρδιας εβγαινε και αυτός από το κουζινάκι και της έκλεισε το μάτι κάνοντας της νόημα να κτυπάει πόρτα. Ας συνετιστούν λιγάκι ομαδικώς. Είναι το σοφότερο που έχουν να κάνουν μετά από τέτοιες συμπεριφορές...
31 Δεκεμβρίου, 2017
Αν ειναι η τσατσα η ελληνιδα ιλικιομενη ,εχω να πω και τονιζο αν ειναι αυτη!οτι δεν εχει βρει καλη κοπελα εδω και πολυ καιρο...παιζη ρολο και η χημεια κοπελας τσατσας!τελος εγω προσοπικα δεν ειχα θεμα ποτε μαζι της ισα ισα ελεγε καλα λογια σε μια κοπελα οταν πηγαινα παλια μαφηνε πολυ στο δωματιο να κατσο τι να πω μπορει να με ειχε συμπαθισηΧμμμ; εγω πιστευω πως τοχει χαση το μυαλο της και ειναι σε φαση ανιας...
31 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αλβανος ειναι τυπε , ειναι οκ ατομο χαβαλετζηε δεν το παιζη μαγκια ποτε,και μετραει πολυ στην περιοχη,εχουμε μειλιση μια φορα και ειναι ωραιος τυπος
31 Δεκεμβρίου, 2017
Καλησπερα και καλη χρόνια εύχομαι σε ολη τη παρεα. Την ιδια μερα και βάρδια ηταν η Ζανα απο το 109 επίσης. Δε ξερω ιδιοκτησιακά των μπουρδέλων και λιγο με ενδιαφέρουν. Αυτη η κοπέλα που πέρασα ηταν η Αλεξάνδρα που αναφέρει ο professorx από το 109. Η τσατσά ηταν ψηλή σχετικά ξανθιά με κοντά μαλλιά. Δε την έχω δει ξανά στο ιδιο μαγαζί. Εγώ πηδάω σε όποιο μαγαζί τύχει να έχω καλό προαίσθημα, δεν αποκλείω μαγαζιά.
10 Σεπτεμβρίου, 2018
Καλησπερα. Γνωριζει κανεις να μου πει αν δουλευει ακομα αυτη η κοπελα και που
SG
Saul Goodman
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6