Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 35 10
Sex Studio 52578
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λιλιάνα Ουκρανη γυρω στα 40 οπως την εκοψα αν και η τσατσα λεει οτι ειναι 30 Μαλακία
Ομορφη και συμπαθητικη γυναικα,ξανθια με μετρια βυζια και αφρατο κωλο,ειναι το στυλ μιλφ που μου αρεσει και αμεσως κατι με τραβηξε ωστε να περασω με 50ε για γυμνο τσιμπουκι με 69

Δε μιλαει καλα ελληνικα οποτε με την εισοδο της στο δωματιο ειχαμε ενα μικρο θεμα επικοινωνιας,το οποιο λυθηκε γρηγορα ομως οταν της την επεσα στα ορθια ενω ξεντυνόταν...κολλησα απο πισω της και τη φιλουσα στο λαιμο και απο μπροστα την χαϊδευα το μουνι και μουσκεψε αμεσως.Της αρεσε το παιχνιδι και καυλωσε και αφου με εσπρωξε να ξαπλωσω στο κρεβατι με καβαλησε απο πανω,εκατσε πανω στον πουτσο μου και κουνιοταν μπρος πισω και αρχισαμε τα γλωσσοφιλα.
Την ξαπλωσα απο κατω και την εκανα ενα ωραιο γλειφομουνι τσιμπώντας ταυτοχρονα τις ρωγες της,πηγα να να τη βαλω και λιγο δαχτυλο στον κωλο αλλα δε μ'αφησε και καπως αντεδρασε κιολας σα να θυμωσε...Θυμός
Ετριψα και τον πουτσο μου στο μουνακι της οσο ηθελα και της αρεσε πολυ και το γουσταρε και μαλιστα τον επιασε και μονη της και τον ετριβε ολο και πιο δυνατα Εμμμμ

Μετα ξαπλωσα εγω για πιπα η οποια δε μου αρεσε πολυ γιατι ρουφουσε μονο το πουτσοκεφαλο με κακο ρυθμο και πολυ μηχανικα αλλα απο την αλλη τουρλωσε τερμα την κωλαρα της και την εβλεπα απο τον καθρεφτη απεναντι και καυλωνα.Καλο αρχιδογλειψιμο και πολυ χαμηλο σχεδον εφτασε στην κωλοτρυπιδα μου.
Την λεω γυρνα για 69 να σου γλειψω και τον κωλο,γυρισε αλλα οταν την εγλειψα τον κωλο παλι τιναχτηκε και αντεδρασε και μου λεει οχι κωλο,γενικα δε θελει να της πειραζουν καθολου τον κωλο και αυτο ειναι κατι που με στεναχωρει Λύπη
Στην ιδια σταση την εσπρωξα προς τα κατω και εφερε παλι το μουνι πανω στην πουτσα μου και της την ετριβα στα ανοιγμενα μουνοχειλα της...

Πρωτη σταση αυτη απο πανω κουνηθηκε πανω κατω με δυναμη αλλα καπως μηχανικα και χρειαστηκε να της πως να ριξει λιγο ρυθμο και στη συνεχεια την εβαλα απο κατω και τη γαμησα οπως ηθελα με πολλα γλωσσοφιλα και χαλαρα στην αρχη και πολυ δυνατα στο τελος ωσπου μουκεψε εντελως το μουνι της και βογγουσε και εριξα κι εγω ενα πολυ δυνατο χυσιμο μες τη μουναρα της και τιναζομουν για ωρα μετα μεχρι να χαλαρωσω.Μαλιστα εφερε και χαρτι μου εβγαλε την καποτα και μου τον σκουπισε κιολας

Συμπερασμα...αποδοτικο μιλφ που λειτουργει περισσοτερο με τις καυλες της παρα με την τεχνικη στην οποια υστερει κιολας,ναι μεν δειχνει καπως μαζεμενη αλλα γουσταρει το βρωμικο παιχνιδι και κανει ο,τι της ζητησεις χωρις να ασχολειται με την ωρα.Αν μιλουσε και λιγο ελληνικα θα βοηθουσε καλυτερα στην επικοινωνια αλλα εγω περασα καλα,την προτεινω ανετα στους μιλφακηδες και θα ξαναπηγαινα πολυ ευχαριστως

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 29, 2017
Όνομα κοπέλας
Λιλιάνα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.194
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ST@Lone, G. Prf, Yakuza boy και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού