Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 1 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Dasha έχει αν δε κάνω λάθος περίπου μία εβδομάδα στο πρόγραμμα του γραφείου,περίπου απ΄τα Χριστούγεννα έχει έρθει....Αν και είμαι φαν πιο πολύ του ξανθού,είχε κάτι που με τραβούσε στις φώτο της...
Επιδίωξα να την συναντήσω άμεσα αλλά δύο μέρες ήταν φουλ το πρόγραμμα της οπότε τα κατάφερα χθες αργά το βράδυ....Το ραντεβού κλείστηκε γρήγορα με δύο τρία μηνυματάκια και μετά από λίγη ώρα βρέθηκα στο ξενοδοχείο όπου διαμένει....
Αφού έλαβα τον αριθμό του δωματίου,ανέβηκα για να την συναντήσω....
Χτύπησα την πόρτα και μετά από λίγα δευτερόλεπτα μου άνοιξε η Dasha με σέξυ μαύρο σετ εσωρούχων,κάλτσες και κόκκινες γόβες!Πραγματικά ήταν αρκετά σέξυ.Τώρα ως προς την εμφάνιση για να είμαστε και αντικειμενικοί,διαφέρει αρκετά από τις φώτος,έχουν ρετουσάρισμα,ιδιαίτερα στο πρόσωπο.Είναι με λίγα κιλάκια παραπάνω,με ωραίο σχετικά κορμί με ωραία επιδερμίδα,ενισχυμένα κανόνια όπως τα βλέπετε,δύο ή τρία τατουάζ μικρά και πρόσωπο που φαίνονται λίγο τα σημάδια του χρόνου.Με λίγα λόγια μία έκφυλη μιλφάρα που αν είσαι φαν του είδους θες να την δοκιμάσεις....!

Γνωριστήκαμε στα όρθια με λίγες κουβέντες στα αγγλικά τα οποία δεν τα ξέρει....Της μίλησα αρχικά εγώ αλλά δεν καταλάβαινε πέρα απ΄το όνομα μου τίποτα...Ήταν πάντως πολύ ευδιάθετη και έτοιμη να κάνει τα πάντα για να με ευχαριστήσει....
Με λίγη "νοηματική" μου προσέφερε με μία κρέμα που είχε μασάζ στην πλάτη....Δεν κράτησε πολύ καθώς είχε αρχίσει να γδύνεται και να ακουμπάει τις βυζέρες της στην πλάτη μου....Γύρισα ανάσκελα και αρχίσαμε τα γλωσσόφιλα τα οποία δίνει χωρίς δισταγμό....Κατέβηκε πιο κάτω και πήρε στο στόμα της την ευαίσθητη περιοχή την οποία είχε κάνει κάγκελο με τριψίματα...Στοματικό καλό,χωρίς χέρι και με λίγα και ελαφριά περάσματα από τα @@@κια.Αλλάξαμε στάση και περιποιήθηκα και εγώ το "γατάκι" της το οποίο ήταν πεντακάθαρο!
Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη στο σεξ!
Πρώτη στάση με την Dasha από πάνω να καλπάζει!Η συμμετοχή της ήταν καλή με αληθοφανείς εκφράσεις και βογγητά!Βέβαια είχε αυξήσει λίγο τους ρυθμούς και έτσι δεν μπορούσα να την κουμαντάρω εύκολα με αποτέλεσμα να έχουμε τη πρώτη κατάθεση σε αυτή τη στάση....

Χαλάρωση για λίγο,μπανάκι και επαναφορά στο κρεβάτι....Μου έδειξε στο τάμπλετ που είχε κάποιες φωτογραφίες της και στη συνέχεια μου πρότεινε να της κάνω εγώ μασάζ κάτι που έκανα με ευχαρίστηση.Έτσι λοιπόν όπως και στο πρώτο γύρο ξεκίνησα να της κάνω μασάζ!Γύρισε ανάσκελα και με το χέρι της πείραζε την ευαίσθητη περιοχή για να καταλήξει στο στόμα της....
Όπως και πριν έτσι και τώρα στοματικό με λάγνες ματιές....
Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη του δεύτερου γύρου....
Αυτή τη φορά ξεκινήσαμε με ιεραποστολικό όπου ανταλλάζαμε γλωσσόφιλα.Αλλαγή για λίγο στα πλάγια,μετά στα τέσσερα όπου στήθηκε άψογα και ήρθε το τέλος....!

Είχαν απομείνει κάποια λεπτά ακόμη και έτσι αφού έκανα το μπάνιο μου ντύθηκα και κάθισα λίγο.Το θέμα είναι πως επειδή δεν γνωρίζει καθόλου αγγλικά είναι πολύ δύσκολο να πιάσεις κουβέντα για διάφορα θέματα...Πήρε το τάμπλετ της και μιλούσε ρώσσικα και τα μετέφραζε στα αγγλικά για να καταλαβαίνω....Χαχα είχε αρκετή πλάκα το σκηνικό αυτό....

Συμπερασματικά η Dasha ήταν μία καλή γνωριμία,εντάξει είναι για πιο άγριες καταστάσεις που εγώ δεν τις προτιμώ πάντα αλλά σίγουρα είναι μάχιμη!Πιστεύω πως σε κάποιον που του αρέσουν οι μιλφ καταστάσεις θα περάσει καλά καθώς φαίνεται έχει εμπειρία,δεν είναι χθεσινή....

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, LITHOS 77 και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού