Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 440 10
Μασατζίδικα 642208
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρώτη μου επίσκεψη στον 3ο Όροφο του ιδρύματος γύρω στις 2 το μεσημέρι. Η σερίφισα μου παρουσίασε 3 κοπέλες και 2 αγοράκια, διάλεξα την Μαρίνα και οδηγήθηκα σε ένα δωμάτιο. Πήρα το πρόγραμμα της 1 ώρας με 2 εκτονώσεις και μασάζ για 80 εβραίους. Έκανα ένα μπανάκι και σε μερικά λεπτά ήρθε η Μαρίνα μαζί με την πορτοκαλάδα μου.
Μπαμπάτσικη κοπέλα με καλό(αν και λίγο πεσμένο) στήθος, πρόσωπο ΟΚ και κωλάρα με καμπύλες αλλά με ένα βλέμμα όλο ερωτικές υποσχέσεις. Είναι από Αλβανία και έχει 10 χρόνια στην Ελλάδα από οτι μου είπε. Με ρώτησε πως θα το πάμε το ωριαίο πρόγραμμα και της είπα πρώτα σεξ μετά μασάζ και στο τέλος πάλι σεξ.
Με άρχισε με βαθιά γλωσσόφιλα ξεκινώντας από πάνω μέχρι κάτω. Της έπιασα την μουνάρα και τις έβαλα και κωλοδάχτυλο και εκεί άρχισε να γκαβλώνει. Αρχίζει μία πίπα υγρή και βαθιά και αρκετά βεντουζωτή. Μετά από 5 λεπτά γαμάτης πίπας θέλοντας να την γαμήσω πριν χύσω την έφερα ιεραποστολικά στον καναπέ και της τον έβαλα στο μουνί της. Με τραβούσε κοντά της και με "έπνιγε" με τα γλωσσόφιλα της. 'Οταν αισθάνθηκα την έλευση του σπέρματος, της τον έδωσα στο στόμα, τα ρούφηξε με μανία και τα κατάπιε. Είχαν περάσει 15 λεπτά και μετά από μπανάκια και των δυό μας άρχισε το μασάζ. Πολύ καλό, δυνατό με σωστές πιέσεις σε όλα τα σημεία. Μετά από περίπου 30 λεπτά μασάζ με γύρισε στο μασαζοκρέβατο και ξεκίνησε τον 2ο γύρο με την τσιμπουκάρα της. Όταν μου τον "σήκωσε" αρκετά την πήγα στο κρεβάτι, την γύρισα πισωκολλητά και της τον έβαλα στον κώλο της σιγά και σταθερά. Τον έπαιρνε βαθιά και έτριβε το μουνί της με τα δάκτυλα της. Στο τέλος πάλι πίπα με χύσιμο στο στόμα της και κατάποση όπως και στον πρώτο γύρο. Ξεπεράσαμε την ώρα κατά 8-10 λεπτά αλλά όλα καλά. Μετά το μπανάκι με οδήγησε στην έξοδο και έτσι έλαβε τέλος η συνεδρία.
Συνίσταται ανεπιφύλακτα σε όσους γουστάρουν μπαμπάτσικα μιλφάκια με πολύ καλές υπηρεσίες. Το σέρβις της είναι σούπερ. Θα την ξανασυναντούσα αλλά θέλω να επισκεπτώ και τις άλλες κοπέλες του οίκου.
Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 29, 2017
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.542
Πόντοι:
6.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iuakoya, doc_lin, petergsp και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού