Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 4 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Επιστρέφω λοιπόν από Κορέα, τρεις εβδομάδες σχεδόν μέσα στο απίστευτο κρύο, ανάμεσα σε απίστευτα αντιπαθητικούς ανθρώπους, όπου δύσκολα ξεχώριζες τις γυναίκες από τους άντρες και έχοντας σπάσει τα νεύρα μου από το διαρκές τράφικ (απίστευτη κίνηση παντού και πάντα). Επιτακτικά πρέπει να τον βάλω κάπου και να το απολαύσω, δεν γίνεται κλείνω δίμηνο αγαμίας σχεδόν (δεν μετράω το βατερλώ με την ντίνα), δεν έχει ξαναγίνει αυτό. Ψάχνω λίγο τα σάιτς, πέφτω πάνω στην βερόνικα, ψηλιάζομαι ότι δεν είναι κανένα πιτσιρίκι, μου έρχονται στο μυαλό σκηνές από ρωσίδια μητρομάνες και λέω εδώ θα ποντάρω να με φέρει στα ίσια μου. Κούνια που με κούναγε. Εμφανίζεται ουκράνα που ζει στην ιταλία και με αρχίζει στις ιταλικές παπαριές ότι είναι μοντέλο και δεν ξέρω εγώ τι. Οκ, τίμιες φωτό και αντικειμενικά εντυπωσιακή στην πρώτη ματιά, πάνω στις γόβες και με εμφανείς τις ζαρντιέρες κάτω από το μίνι. Οκ το κορμί όταν τα έβγαλε όλα, ωραίο το δέρμα αλλά πολύ χαλαρότητα, δεν πρέπει να έχει κάνει γυμναστική ποτέ στην ζωή της, ούτε σε Wii. Και δώστου μπάρα μπάρα και και κόζα και μαλακίες ιταλικές και παρλάρε και ροκανάρε τον χρόνο. Δύο ωραία πόδια, ένα κουρασμένο κορμί, μία πολύ καλή πίπα, ένα καβαλητό επιπέδου 5ήμερης και αυτό ήταν. Καληνύχτα και ύπνος κατευθείαν με συνοδεία netflix. Δεν προτείνω πάντως. (οι νέες φωτό είναι πιο κοντά στην πραγματικότητα από τις προηγούμενες).

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 29, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Jack Skellington
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
29 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
242
Likes:
22.217
Πόντοι:
31.628
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 antisthenis, ΜrKavlopoulos, ZeroTolerance και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού