Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 6 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Βρέθηκα στην Αθήνα για μία ημέρα, στοπ οβερ φάση επιστρέφοντας από αραπιά (alaska snackbar) με επόμενο προορισμό προς Ασία. Από εκεί που ερχόμουν είχε κανονσιμούς σαρίας (κοινώς γαμήσι γιοκ) και είχα μείνει κοντά 3 εβδομάδες. Προς εκεί που πήγαινα, είχε μόνο σχιστομάτες κομοδίνα και θα καθόμουν επίσης 2-3 εβδομάδες. Κοινώς, έπρεπε επιτακτικά να γαμήσω στην Αθήνα γιατί το χοντράδια έτρεχαν από την μύτη μου. Επιλέγω την ντίνα λοιπόν χωρίς να ψαχτώ ιδιαίτερα. Καλός μαλάκας είμαι. Κοριτσάκι για γούτσου γούτσου, με φάτσα ποντικάκι και αγγλικά επιπέδου ....τι να πω τώρα, μέχρι και ο τσίπρας ξέρει πλέον αγγλικά και δεν έχουμε μέτρο σύγκρισης προς τα κάτω. Οι φωτό δεν λένε την αλήθεια, η πραγματική εικόνα όταν μπαίνει στο δωμάτιο είναι απελπιστική, ειδικότερα όταν είσαι υπερκαυλωμένος. Ντυμένη φοιτητικά και τελείως ντεκαυλέ, με κολλητό τζην συριζαίας κουλτουριάρας που διαδηλώνει με καθαρίστριες, μποτάκι all weather με αθλητική κάλτσα. ο μι τζι...δεν το πίστευα. Επιλογές δεν είχα πολλές, ήταν αργά, οπότε λέω, κλείσε τα μάτια και δες τι μπορείς να βγάλεις από αυτό το βατερλώ. Παπάρια μάντολες, δεν έβγαλα τίποτα, απλά κάποια στιγμή έχυσα, την έδιωξα και κοιμήθηκα. Δεν μπαίνω καν στον κόπο να αναλύσω περισσότερο, ο ορισμός του ντεκαυλέ και του χαμένου χρόνου. Ειδικά όταν έχεις ζητήσει δυνατό σερβις, είναι αδιάνοητο να σου στέλνουν την Ντίνα. Καλό κοριτσάκι, χαμηλών τόνων αλλά μέχρι εκεί. Ότι πρέπει να κάνει παρέα στην γιαγιά μου, όχι για σεξ και ειδικά όχι για πυρκαυλωμένους.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 29, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Jack Skellington
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
29 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
242
Likes:
22.208
Πόντοι:
31.628
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alexios80, panos877, doc_lin και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού