Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 35 10
Call-Girls 69268
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μιας και το budget δεν έφτανε για ικανοποιηθεί το απωθημένο μου βλ. Marialena αποφάσισα να το σπάσω στα δυο και να κανω ενα κασκαντεριλικι πρώτα ( Ολγα) και αν δεν έβγαινε η ζαριά να πήγαινα σε πιο σίγουρο στόχο ( sveta) για να "ρεφαρουμε"
Η επικοινωνία ηταν σχετικά εύκολη με δυο μηνύματα ειχε κλειστεί το ραντεβού σε κεντρικό ξενοδοχειο.
Οι φωτογραφίες που υπαρχουν και στη καρτέλα και στο νήμα ειναι παραπανω απο ακριβεστατες οποτε δεν υπαρχει λόγος να κανω κάποια περιγραφή και το καλο ηταν οτι ήξερα τι να περιμένω.
Αυτο που φοβόμουν ηταν οι υπηρεσίες της και κατα ποσό τα γραφόμενα εδώ και στο νήμα ηταν αληθή ή παπατζες.
Η γυναικα ήρθε στην ωρα της και με κόκκινο ξανθά μαλλιά τα οποία την κανουν πολυ πιο γλυκιά στο πρόσωπο, πρακτικά η χοντρουλα νοικοκυρά γειτόνισσα που συναντάς στη λαϊκή στο σούπερ μάρκετ κτλ. Και η ιδια το γνωρίζει.
Μπήκε λιγο μαγκωμένη στο δωμάτιο αλλα ολα καλα, κανα δυο κουβέντες περί ανέμων και υδάτων για να σπάσει λιγο ο πάγος προσφορά αν ήθελε να πιει κάτι, αρνήθηκε και μου ζήτησε να κανει μπάνιο.

Αφού τελείωσε με τα διαδικαστικά ξεκινήσαμε με γλωσσόφιλα τα οποία ηταν τόσο οσο και μετα πήρε πρωτοβουλία να κατέβει προς τα κατω. Κάπου εδώ ξεκινάει ο τίτλος, η πίπα της ΑΨΟΓΗ. Με εναλλαγές, σε γλώσσα, ρυθμό, και να με κοιτάει συνεχεια. Την σταμάτησα μετα απο λιγο για να μην τελειωςω και κατέβηκα εγω να την περιποιηθω.
Πεντακάθαρη και αρχίζει σιγα σιγα να αφήνεται, βάζω και δάχτυλα για τρίβω απο μεσα και ξεκινάνε μικρές συσπάσεις και αναστεναγμοι απο καυλα. Οχι ψεύτικοι σαν να την σφάζουν αλλα σιγα σιγα ανέβαινε μεχρι που μας πήραν τα ζουμιά. Ναι κάτι ειχα κανει σωστά. Πέρασμα προφυλακτικού γρηγορα για να μην χάσω το momentum οπως θα έλεγε και μια ψυχή.Γλώσσα
Στήσιμο στα τέσσερα και σφυροκόπημα με τους αναστεναγμούς της ηδονής να συνεχίζονται απο μέρους της. Τελείωμα μεσα της μετα απο λιγο και πηγαίνει για μπανάκι.
Διάλειμμα για διαφημίσεις με συζητηση περί διαφόρων θεμάτων . Η Ολγα εχει άποψη, και η παγωμάρα της αρχής ηταν μάκρυνη ανάμνηση. Επισης ζήτησε άδεια για να καπνίσει πράγμα το οποίο εκτιμώ ιδιαίτερα.
Μετα απο κανα δεκάλεπτο έναρξη δεύτερου γύρου και ξεκινάμε με ιεραποστολικό συνεχίσαμε στα τέσσερα όπου έριξα και μπατσακια στο κωλαρακι της, χωρις ίχνος δυσανασχετησης απο μέρους της, αντιθέτως ειχε και συμμετοχή απο μέρους της με αναστεναγμούς και προτροπή για πιο δυνατό γαμησι. Μετα απο κάμποση ωρα μια και ο δεύτερος γύρος μου κραταει παντα παραπανω τελείωσα πάνω στον κωλο της.
Εν κατακλείδι, φοβόμουν οτι λόγω εμφάνισης θα ήμουν με ενα κομοδίνο,ποιο εξω δεν θα μπορούσα να πέσω. η Ολγα ειναι ενα απο τα πιο τίμια και VFM milf που κυκλοφορούν. Λόγω εμφάνισης πολλοί θα προσπεράσουν ομως οι υπηρεσίες της ειναι εξαιρετικοτατες. Δεν ειναι δήθεν, το ζει το πήδημα χωρις ψευτιές.

Σαφέστατα και θα την ξανα τιμήσω και θα πάρω και πρωκτικό μια και δεν το τίμησα αυτή τη φορα.
Καλη χρονια με υγεια να εχουμε και καλα πηδήματα σε ολους.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 28, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
50€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
122
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 desiree, Manost, houlio_gonzalez και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Δεκεμβρίου, 2017
Σ ευχαριστώ! Έρωτας
30 Δεκεμβρίου, 2017
καλησπέρα και χρόνια πολλά ,
μιας και θα κατεβω αθήνα σε λίγες μέρες .Να ρωτήσω οταν λές κεντρικό ξενοδοχείο ποιο λές και πόσο κοστίζει.
Η sveta ποια είναι ??
31 Δεκεμβρίου, 2017
Πρέπει να ήσουν πολύ κακόMoney Mouth παιδί για να σου φέρει ο Αγ Βασίλης να πηδήξεις το Βισμαρκ.
Z
z4
31 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν σκέφτηκε να καλέσει εσένα και κανείς ζήλειες γλυκέ μου;
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4