Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 106 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 422906
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Από το πρωί σήμερα προσπαθούσα να κρατηθώ γιατί έχω κανονισμένο για αύριο πορνοραντεβού με μιλφάρα...

Έλα όμως που η αναμονή μου γύρισε μπούμερανγκ και έτσι ήδη είχα ρίξει 2 πούτσους αλλά δεν έλεγα να ηρεμίσω (ούτε ο Γκουσκγκούνης να μουνα..., δεν το λέω για να περιαυτολογίσω, το λέω γιατί θεωρώ ότι είναι σημαντικό στοιχείο για την απόδοση της κοπέλας). Μπήκα λοιπόν στο σάιτ του εν λόγω σπιτιού, βλέπω τις βάρδιες και μένω άφωνος από τις φωτό της Ολίβιας. Βουρ στο αυτοκίνητο κι έφυγα.

Στάθηκα τυχερός αφού πάρκαρα με ευκολία, κάτι που είναι εξαιρετικά σπάνιο στη περιοχή.

Η υπηρεσία ευγενική, φώναξε τις κοπέλες αμέσως. Βγήκε πρώτη η Ολίβια με ωραία εσώρουχα και γόβες και ένα πλατύ χαμόγελο! Βγήκε και η Κωνσταντίνα αλλά για μένα δεν είχε καμία σημασία.

Δίνω το αντίτιμο και μπαίνω στο δωμάτιο. Μπαίνω για ντουζάκι και πριν προλάβψ καλά καλά να βραχώ, μπουκάρει η κοπελιά. Κλασσική Ρωσίδα, 23 με 27 χρονών, ξανθούλα, λεπτούλα με βυζάρες και όμορφο νεανικό κωλαράκι. Πιάσαμε κουβεντούλα όσο έκανα μπάνιο και βοήθησε να σπάσει ο πάγος αφού στην αρχή μου φάνηκε μαγκωμένη.

Στα του αγώνα, ξεκίνησε με χαδάκια φιλάκια, συνέχισε με στοματικό (πολύ καλό) και μετά είχε σεξ σε δύο στάσεις: αυτή από πάνω και στα 4 όπου η θέα είναι υπέροχη. Γενικώς η κοπέλα το τίμησε το 50ρικο, πάλεψε για να τελειώσω αφού στην ηλικία μου 3η φορά την ίδια μέρα δεν είναι εύκολο, είχε συμμετοχή με κραυγούλες και ρωσοβρωμόλογα. Μετά το τέλος είχαμε αγκαλίτσες, φιλάκια κλπ, έκανε και το μπάνιο της στο δωμάτιο δίνοντάς μου την ευκαιρία να χαρώ το νεανικό της κορμί!

Αυτά, ο χώρος όπως πάντα καθαρός.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Olivia
Μέλος
Εγγραφή:
29 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού