Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 170 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
H Λάουρα είναι καινούρια κοπέλα Ρωσόφωνη και εχθές που πέρασα απο το μαγαζί δούλευε με την Ντιάνα επίσης καινούρια κοπέλα σχεδόν πανομοιότυπης εμφάνισης στο πρόσωπο μόνο που ήταν λεπτότερη από την πρώτη. Η Λάουρα είναι ψηλή,με μακριά καστανά μαλλιά,πρόσωπο τραχύ καβλωτικό,όμορφο σώμα.
Κατέβαλλα το αντίτιμο και πέρασα στο δωμάτιο,το μαγαζί είχε αρκετή κίνηση λόγω των εορτών.Η Λάουρα μπήκε μέσα στο δωμάτιο, αν και στην χώρα μας έχει μόλις 30 ημέρες όπως μου είπε δείχνει να γνωρίζει την γλώσσα και να καταλαβαίνει τι της λες.Έξυπνη κοπέλα με έφεση στις γλώσσες,πιστεύω σε ένα χρόνο θα τα μιλάει καλά τα Ελληνικά.Αγκάλιασα την κορμάρα της και άρχισα να την χαιδεύω.
Ξαπλώσαμε στο κρεββάτι αφαιρώντας τα εσώρουχα της η Λάουρα και αρχίσαμε τα προκαταρκτικά. Η Λάουρα ξάπλωσε πάνω μου και άρχισε να τρίβεται για να με καβλώσει.Φιλιά στο στόμα δυστυχώς δεν δίνει. Όμως κατόπιν υποδείξεως με ρούφηξε στον λαιμό.Κατόπιν κατέβηκε στις θηλές του στήθους και έπειτα άρχισε να με γλύφει στα πλευρά.Η στύση είχε επιτευχθεί.
Η Λάουρα εφάρμοσε την καπότα στο εργαλείο και άρχισε το τσιμπούκι το οποίο ήταν βαθύ και αργό.Χωρίς λάστιχο θα ήταν ιδανικό αλλά ακόμα και έτσι ήταν καλό αρκετά.Ήταν πλάι σε εμένα και έτσι μπορούσα να χουφτώνω την μουνάρα της που είχε μία τριχωτή λωρίδα.Την γυρίζω σε 69 και αρχίζω να απολαμβάνω την μουνάρα της ενώ αυτή ανταπέδιδε την περιποίηση.
Κατόπιν η Λάουρα σαν Αμαζόνα καβαλάει το εργαλείο και αρχίζει να κουνάει την λεκάνη της πέρα δώθε ενώ εγώ χάιδευα την κορμάρα της.Την φέρνω πιο κοντά μου ενώ αυτή με ρουφούσε στον λαιμό και αναστέναζε και αρχίζω να την γαμάω. Το μόνο αρνητικό είναι ότι κατά την διάρκεια του σεξ ήθελε να συμμετέχει και αυτή και κουνιόταν και έτσι ήταν λίγο δύσκολος ο συγχρονισμός.Αλλά δεν το έκανε επίτηδες είναι φιλότιμη κοπέλα.
Στην στάση του πισοκωλητού πήρε την σωστή θέση και είχα πολύ καλή θέα και οι διεισδύσεις ήταν βαθιές. Η κωλοτρυπίδα της είναι δουλεμένη αλλά δεν προσφέρεται στο πρόγραμμα.Την κάρφωνα δυνατά και η Λάουρα αναστέναζε και όπως είπα κουνιώταν και αυτή μπρος πίσω.
Στο ιεραποστολικό την πήρα αρχικώς στενά και κατόπιν με τα δύο της πόδια ψηλά στον αέρα.
Για φινάλε της πρότεινα να ολοκληρώσω στο κορμί της αλλά δυστυχώς δεν δέχθηκε έτσι ξάπλωσα,αφαίρεσα το προφυλακτικό και της είπα να με γλύψει στον λαιμό.Η Λάουρα πήρε χαρτί το οποίο έβρεξε στην βρύση και μου καθάρισε τον λαιμό από τον σχετικό ιδρώτα και κατόπιν ήρθε κοντά μου στο πλάι χαίδευοντας με και ρουφώντας τον λαιμό μου.Την έβαλα παράλληλα να χαιδεύει και τα αρχίδια μου αλλά το έκανε κάπως αδέξια. Όταν ολοκλήρωσα επέτεινε και αυτή την προσπάθεια της για να με κάνει να το ευχαριστηθώ και μόλις ολοκλήρωσα κατόπιν σηκώθηκε να ετοιμαστεί.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Υπηρεσίες
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού