Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 214 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Κατερίνα είναι καινούρια κοπέλα Ρωσόφωνη,περίπου 22 ετών,κοντή,λεπτή,με μαλλιά καστανόμαυρα λίγο πιο κάτω απο τους ώμους,πρόσωπο και σώμα συνηθισμένο.Στο σαλόνι εμφανίστηκε μεσα στην τρελλή ενέργεια και μου έκανε εντύπωση.Αποφάσισα να την δοκιμάσω λόγω προγράμματος.
Η κοπέλα μπήκε στο δωμάτιο με πρισσότερη όρμη και ενέργεια ακόμα απότι την είδα στο σαλόνι που ήταν λιγάκι πιο συμμαζεμένη.Ήταν αρκετά αυθόρμητη και παρορμητική.Δεν γνωρίζει ούτε Ελληνικά,ούτε και Αγγλικά αλλά κατευθείαν μπαίνει στο ψητό απο μόνη της.Κατά δήλωση της μου είπε ότι ξέρει Ιταλικά άρα υποθέτω ότι πριν έρθει εδώ θα πέρασε και απο Ιταλία. Για προκαταρκτικά με αγκάλιασε σφιχτά και αρχίσαμε να φιλιόμαστε βαθιά.Σε όλη την διάρκεια του σεξ έβγαζε επιφωνήματα κάβλας που αν και είχαν κάποια δόση θεατρικότητας ωστόσο ήταν αρκετά ενθαρρυντικά για την στύση.Και όσο κάναμε σεξ μιλούσε πάντα στα Ρώσικα λέγοντας νταβάι και άλλα τέτοια ωραία.
Της αφαίρεσα τον στηθόδεσμο ενώ αυτή έβγαζε το κυλοτάκι της και πέσαμε στο κρεββάτι όπου συνεχίσαμε τα προκαταρκτικά με φιλιά,γλυψίματα και αγκαλιές.Η Κατερίνα κατόπιν πήρε μωρομάντηλο και καθάρισε το σκληρό κοντάρι.Ξεκίνησε την πίπα της η οποία ήταν σχετικά καλού βάθους και ηδονικότητας.Μου είπε να μην τελειώσω (no finito) δείχνοντας μου στόμα της.Τους όρχεις δεν τους έγλυψε.Εγώ παράλληλα χάιδευα το μουνάκι της.
Την γύρισα στην στάση του 69 όπου ξεκίνησα να περιποιούμαι το μουνάκι της ενώ αυτή ακούραστα ανταπέδιδε.Τσιμπούκωνε με βουλιμία μιλώντας με θαυμασμό στα Ρώσικα.
Κατόπιν η κοπέλα πέρασε προφυλακτικό και καβάλησε το κοντάρι όπου άρχισε να ανεβοκατεβαίνει με γρήγορο ρυθμό, μέσα στην τρελλή χαρά μιλώντας μου ακατάσχετα στην γλώσσα της.Την έφερα πιο κοντά μου και άρχισα να την γαμάω εγώ σφραγίζοντας της το στόμα με γλωσσόφιλα.
Στην στάση του πισοκωλητού αναγκάστηκε να χρησιμοποιήσει τζελ.Την κάρφωσα δυνατά,βλέποντας όλη την διαδρομή ενώ η Κατερίνα συνέχιζε τα χειμαρρώδη της επιφωνήματα συνοδευόμενα με λεξούλες στα Ρώσικα ελληνιστί μεταφραζόμενες σε "εμπαινε Γιούτσο" "τι μου κάνεις Ελληνάρα" "Σκίσε με να αλλάξω ράφτη" και άλλα τέτοια ωραία.
Τελευταία στάση η ιεραποστολική όπου τα βαθιά φιλιά συνεχίστηκαν αμείωτα με την κοπέλα να συνεχίζει τους λεκτικούς καβλωτικούς της αυτοσχεδιασμούς.
Για το φινάλε αφαίρεσα το προφυλακτικό και κάνοντας παιχνίδι χαιδεύοντας το μουνάκι της κοπέλας εναπέθεσα μία αρκετά σεβαστή ποσότητα σπέρματος στο κορμάκι της κοπέλας. Η κοπέλα για να με βοηθήσει να ολοκληρώσω συνέχιζε να με ενθαρρύνει με καβλόλογα στα Ρώσικα.
Όσο ντυνόταν μου μιλούσε για διάφορα στην γλώσσα της που εγώ δεν καταλάβαινα,με αποχαιρέτησε με ένα βαθύ γλωσσόφιλο και αποχώρησε μέσα στην τρελλή χαρά αφήνωντας με να αναρωτιέμαι αν το αγαπημένο της ποτό είναι το Red Bull.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Kατερίνα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού