Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 69 10
Sex Studio 186145
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Όσοι ασχολούνται (κι έχουν μια άλφα ηλικία) ξέρουν φράσεις του στυλ => σοσιαλισμός ή βαρβαρότητα....
Μετά την πρωινή καταγραφή των αποδόσεων, βροχερός ο καιρός, τι να κάνουμε και που να κλάνουμε Money Mouth η ώρα δεν περνάει εύκολα, πόσο μάλλον να τη σκοτώσεις, άντε πάμε συνεργείο για να τον ρίξουμε, αλλιώς θα την τραβήξουμε και πάλι, εντάξει ένα 50ρι θα μας φύγει Μεγάλο χαμόγελο με τα μεταφορικά......
Η κοπέλα της επιλογής ήταν η Βαρβάρα με σώμα χμ παρόμοιο με της Μάργκω (εντάξει δεν πήρα και μεζούρα να τις μέτραγα) και κατέχει σχετικά μεγαλούτσικους βύζους Σπασίκλας
Μπαίνω μέσα, η κλασσική προετοιμασία και στη ντουζιέρα άρχισα να αυνανίζομαι σαν τον πίθηκο Μεγάλο χαμόγελο οπότε βγήκα όξω φορτωμένος περιμένοντας με σηκωμένη τη ντούντα την κοπέλα Κουλ
Χωρίς πολλά λόγια της είπα να μου βάλει καπέλο και την πήρα στα 4, που να βρω χρόνο για πίπες και κλαρίνα και την μαρκάλησα με σχετική βαρβαρότητα κι εκεί με βρήκε το τέλος Γερο-μύστης
Θαρρώ ότι εκσπερμάτωσα άντε οριακά στα 3 λεπτά, εντάξει τα @@ρια μου είχανε φουσκώσει κι από τον βραδυνό α(Υ)νανά Μεγάλο χαμόγελο
Τώρα για απάντηση στον τίτλο της κριτικής?
Το ποδόσφαιρο δύσκολο να το σταματήσω (εννοώ τον τζόγο - είμαι ήδη εξαρτημένος) αλλά τη βαρβαρότητα με ΧΧΧ γαμίσια όταν έλθει ο χρόνος κόβονται από μόνα τους....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 28, 2017
Όνομα κοπέλας
Βαρβάρα
N
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 messinia, Glikoula, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού