Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 190 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Αλίνα είναι καινούρια κοπέλα,Ρωσόφωνη,περίπου 28 ετών,λεπτή,με μαλλιά μαύρα λίγο πιο πάνω απο τους ώμους της,δέρμα λευκό,στο ένα της περιβραχιόνιο φέρει τατού γνωστή ξενική έκφραση και στην κοιλιά της έχει και ένα μικρό tribal.Στο σαλόνι εμφανίστηκε με ένα μαύρο διάφανο ριχτάρι.Αποφάσισα να την δοκιμάσω.
Η κοπέλα μπήκε στο δωμάτιο χαμογελαστή.Ελληνικά δεν γνωρίζει,αλλά Αγγλικά καταλαβαίνει καλά και μπορείς να συνεννοηθείς.Την υποδέχθηκα με αγκαλιά και ξεκινήσαμε να φιλιόμαστε στο στόμα με την Αλίνα να ανταποδίδει.Η κοπέλα στην συνέχεια γδύθηκε και ξαπλώσαμε στην κλίνη με τα προκαταρκτικά παιχνίδια να συνεχίζονται.Η Αλίνα κατόπιν κατέβηκε και στις θηλές του στήθους μου όπου τις δάγκωσε ελαφρώς.Έπειτα πήρε μωρομάντηλο και σκούπισε το ανορθωμένο εργαλείο.
Πήρε θέση αρχικώς μπροστά στα πόδια μου και ξεκίνησε το τσιμπούκι της.Της έκανα πρόταση να περιποιηθεί και τα δίδυμα.Ξεκίνησε να τα γλύφει ικανοποιητικά με την γλώσσα της αλλά μετά απο λίγο συνέχισε στην πίπα.Μου είπε στα Αγγλικά να μην τελειώσω μέσα στο στόμα της.Η πίπα της ήταν καλή,με χρήση χεριού αρχικά και κατόπιν αφου της το επισήμανα χωρίς.Της έκανα νόημα να έρθει στο πλάι για να μπορώ να πιανω τίποτα κατά την διάρκεια της πίπας.Πράγματι ήρθε στο πλάι αλλά τα πόδια της ήταν κλειστά και έτσι δεν μπορούσα να την χαιδεύω καλά στο μουνάκι.Βέβαια αργότερα καθώς την γαμούσα είχα πρόσβαση.
Την γύρισα σε στάση 69 για να μπορέσω και εγώ να απολαύσω το μουνάκι της.Όσο την ρουφούσα το μουνάκι της έκανε σπασμωδικές κινήσεις.Αφού την ευχαριστήθηκα στην συνέχεια η Αλίνα πέρασε το προφυλακτικό για τα περαιτέρω.
Πρώτη στάση κλασσικά με την κοπέλα απο πάνω όπου αρχικώς ξεκίνησε αυτή να δίνει ρυθμό,ανταλλάσοντας περιοδικά φιλιά.Κατόπιν με αυτήν πιο κοντά μου να με γλύφει στον λαιμό και να αναστενάζει στο αυτί μου.Τα στήθη της μικρά,όχι τόσο καλής υφής τα γεύτηκα και αυτά.
Στην στάση του πισοκωλητού όταν πήγα να της τον χώσω πόνεσε μιας και είχε στεγνώσει και χρησιμοποίησε τζελ.Κατόπιν της τον έβαλα χωρίς πρόβλημα και άρχισα να την καρφώνω αλλά η τριβή ήταν σχεδόν μηδενική λόγω του λιπαντικού.Η στάση της ήταν αρκετά καλή.Όσο την γαμούσα συμμετείχε με βογγητά.
Τελευταία στάση αυτή του ιεραποστολικού όπου αρχικώς την πήρα σε αρκετά στενή επαφή να ανταλλάσουμε φιλιά όσο την γαμούσα και κατόπιν στα γόνατα.
Για να ολοκληρώσω αφαίρεσα το προφυλακτικό και χαιδεύοντας το μουνάκι της κοπέλας και τους γλουτούς της εναπέθεσα τους κόπους μου στο κορμάκι της, επισφραγίζοντας μία ακόμα επιτυχημένη συνεύρεση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλίνα2
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού