Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 190 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Στοχευμενη καταθεση στο μαγαζακι μπας και πετυχαινα καμια Αλινα ή καμια Ροντικα αλλα αντι αυτου πετυχα την Μαρια η οποια τιμαει το εικοσαρικο μεχρι το τελευταιο σεντς.Μπηκα μεσα ασυζητιτη γδυθηκα και περιμενα σαν το τσομπανοσκυλο στην πορτα.Με το που μπηκε με αρπαξε και εχωσε την γλωσσα της στο στομα μου.Την σταυρωσα στο κρεβατι ανεβηκα επανω της και αρχισα να ρουφαω τις χυτες της βυζαρες αφου σχεδον τις εσκισα το σουτιεν και εκεινο το κομπινεζον που φοραει.Ετριβα το παπαρι μου στο μουνι της πανω απο το στριγκ και σκεφτομουν να της το χωσω απο το πλαϊ ή να κρατηθω?Εκεινη αρχισε να της γυρναει το ματι απο την καβλα και εν τελει πρυτανεψε η λογικη οποτε εσκυψα κεφαλι και χωθηκα στα μουνοχειλα της και ρουφηξα τα ζουμια της μεχρι που με εσπρωξε μακρια.Εχυσε,δεν εχυσε ιδεα δεν εχω αλλα της κοπηκε η αναπνοη με εκεινο το αναφιλυτο που κανει οταν καβλωνει.Με φορεσε λαστιχο και με εχωσε στην μουναρα της καιτην γλωσσα της στο λαρυγγι μου.Επειτα την εστησα στα τεσσερα και την βουτηξα απο τα κωλομερια της και την γαμουσα σαν σκυλος εχοντας την βουτηξει απο το σβερκο με το ενα κουπι που εχω για παλαμη.Το τελος ηρθε μετα απο κανα 10λεπτο ανελεητου καρφωματος και αφου αφαιρεσα την σαμπρελα και με στραγγιξε εως αδειασματος της σπεματοδοχου κυστεως!
Η Μαρια εν τελει θα αποτελει παντα οδο σιγουρης σεξουαλικης εκτονωσης και αξιζει τα λεφτα της ως το τελευταιο σεντ του ευρω.Το μαγαζι θα κρατηθει εν λειτουργια εως και την τελευταια ημερα του 2107.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
koulamaria
Σεβαστός
Εγγραφή:
6 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
6.443
Πόντοι:
1.936
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 professorx, Bonecrusher, mutsodringo και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού