Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 47 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετά την κλήρωση του 13ου F.F.B.B. και την 4η επικράτηση μου, έπρεπε να αποφασίσω με ποιο κορίτσι θα βρεθώ. Δεν ήταν εύκολο, αλλά με τη προσφορά από Athens Diva έγινε λίγο πιο εύκολο.
Η επιλογή για τη Ζήνα, δεν ήταν μονόδρομος, αλλά προήλθε ύστερα από το κλικ που μου έκανε βλέποντας τις φωτο και το βίντεο. Προσωπικά, κάτι μου έλεγε πως θα περάσω καλά.
Το ραντεβού κλείστηκε πολύ εύκολα με το γραφείο και χτες το βράδυ πήγα στο γνωστό hotel στο Μεταξουργείο και περίμενα την Ζήνα (πάντα πηγαίνω λίγο νωρίτερα)
Ακριβώς στην ώρα της χτυπάει τη πόρτα, ανοίγω και τι βλέπω!!! Ένα υπέροχο πλάσμα, γεμάτο ενέργεια με καλησπερίζει με φιλάκι…. Μου θύμισε και λίγο την Megan Rain (ειδικά στο πρόσωπο με τα υπέροχα μπλε μάτια αλλά και στο σώμα γενικά.)
Με τη πρώτη ματιά, κατάλαβα πως με το μικρό θα περάσω καλά και δεν έπεσα έξω. Μιλήσαμε για λίγο, ενώ ξεντυνόταν και πήγαμε και οι δυο για ντουζάκι. Υπήρξε πολύ χαμούρεμα και γλωσσόφιλο με το ηθικό αμέσως σε άνοδο!!!!
Επιστρέφουμε και ξεκινάει ένα στοματικό αρκετά καλό και βαθύ, σε σημείο να απορήσω που το πήρε όλο μέσα. Μου είπε πως όταν δεν πιέζεται της βγαίνει. Επειδή πλησίαζε το τέλος, την έβαλα κάτω και την περιποιήθηκα και εγώ. Πεντακάθαρη παντού και πραγματικά δεν χορταίνεις αυτό το κορμάκι, να το φιλάς και να το χαϊδεύεις. Φοβερή αίσθηση και υπέροχη επιδερμίδα. Ο τρόπος δε που σου δείχνει ότι της αρέσει αυτό που της συμβαίνει είναι πραγματικός και όχι προσποιητός (φαίνεται από πολλά πράγματα)
Η είσοδος στο υγρό και στενό κόλπο της ήρθε αφού στήθηκε στα 4. Εδώ έκανε κάτι κολπάκια με τα κουνήματα τα οποία σε ανεβάζουν πιο πολύ…
Έτσι στα 4 που ήταν στημένη, θα ήταν κρίμα να μη δοκιμάσω και κουλούρι. Της το λέω, συμφωνεί και βάζει λίγο λιπαντικό. Η είσοδος δεν ήταν εύκολη. Είναι στενή και ζορίζεται και αυτό φαίνεται. Δεν το βάζει κάτω. Μπαίνει σιγά σιγά και αρχίζει να αισθάνεται πιο όμορφα και να το δείχνει με αληθοφανείς φωνούλες και αναστεναγμούς (όχι θεατρινίστικα πράγματα) Το τέλος ήρθε μετά από λίγο μέσα στο κωλαράκι της, με αρκετή ένταση θα έλεγα.
Ακολουθεί ντουζάκι και χαλάρωση (πιο πολύ από μένα) Είχαν περάσει κάπου στα 50 λεπτά (χωρίς να το καταλάβω) Μιλήσαμε και πάλι λίγο και παίρνει πρωτοβουλία για το 2ο γύρο. Της λέω πως τελειώνω δύσκολα τη 2η φορά και μου λέει άστο σε μένα. Η ανόρθωση με τέτοιο πιπίνι δίπλα σου δεν άργησε. Ωραίο στοματικό και πάλι, για αρκετή ώρα, μέχρι να σηκωθεί πλήρως. Ανεβαίνει από πάνω και αρχίζει ένα τρελό χοροπηδητό με πολύ δύναμη και πάθος!!! Εν τω μεταξύ έπεφταν και πολλά γλωσσόφιλα στη διάρκεια. Κάποια στιγμή το γυρνάμε στο πλάι και καπάκι στο κλασικό, όπου τελικά και τέλειωσα πάλι μέσα στο λάστιχο… Πάλι στο ντουζ μαζί, αλλά χωρίς κουράγιο δικό μου. Είχα σχεδόν σβήσει!!!
Τελικά το μικρό, το έχει το πακέτο. Είναι και GFE αλλά PSE ανάλογα όμως τις καταστάσεις. Δεν πατάς ένα κουμπί να το γυρίσεις. Όπως της βγαίνει, χωρίς πιέσεις κλπ. Προσπαθεί και θέλει να σε ευχαριστήσει, χωρίς να βαριέται ή να έχει τάσεις ξεπέτας. Βέβαια παίζει ρόλο και η χημεία, αλλά και η συμπεριφορά του άλλου. Τα κορίτσια έχουν προσωπικότητα και αν τους φερθείς ανθρώπινα θα περάσεις καλά.
Με την Ζήνα, λοιπόν είναι σίγουρο πως δεν θα κλάψεις τα χρήματα που θα δώσεις και θα σου μείνει και η συνάντηση αξέχαστη. Ίσως κάποιοι να έχουν θέμα αντοχής, αλλά αξίζει τον κόπο.
Τηλέφωνο δεν χτύπησε καθόλου, στη διάρκεια του ραντεβού και τα χρήματα τα πήρε στο τέλος.
Να ευχαριστήσω και πάλι το Athens Diva για την έκπτωση (εκτός του 20% ήταν και πρωκτικό σαν έξτρα δώρο) και φυσικά και την Ζήνα για τη παρουσία της δίπλα μου.

Όλο το πακέτο το κέρδισα από το 13ο F.F.B.B.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
LanciaRallye037
Ανώτερος
Εγγραφή:
2 Φεβ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
2.605
Πόντοι:
5.196
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Marcus77, rodriguez65, topscorer και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιανουαρίου, 2018
Όταν εγώ τα έγραψα βγήκαν ορισμένοι καλοπροαίρετοι (?) στα σχόλια και προσπάθησαν να μεταθέσουν το πρόβλημα σε εμένα. Δέκα μέρες μετά όταν η κριτική μου πήγε πίσω γράφτηκαν τρεις διθυραμβικές κριτικές στο καπάκι 27,28,29 Δεκεμβρίου. Πρέπει να καταλάβει ο μάνατζερ αυτής της κοπέλας ότι οι αναγνώστες αυτής της ιστοσελίδας μπορεί να έχουμε τις αδυναμίες μας αλλά δεν τρώμε κουτόχορτο. Και επιπλέον μας εκπαιδεύουν να διαβάζουμε ακόμα πιο προσεκτικά τις κριτικές ακόμα και πίσω από τις γραμμές. Καλή χρονιά.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1