Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 301 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εχω γινει τακτικος επισκεπτης του εν λογω ιδρυματος, για οικονομικους λογους, αφου ειναι το μονο, που με τμες απλου μπουρδελου, προσφερει υπηρεσιες στουντιο ή περιπου εστω.... Πριν μερικες μερες ανοιξε παραρτημα ακριβως διπλα δηλ. Λιοσιων 73β. Εκει λοιπον συνευρεθηκα με την Μαρια. Ας τα παρουμε απο την αρχη. Στο σαλοναρισμα, εμφανιστηκε εντελως γυμνη, με το μουνι εξω δηλαδη, κατι που δεν απαντας συχνα. Προσωπο γλυκο, αλλα και "πουτανε" ταυτοχρονα, σωμα λεπτο και καλιγραμμο. Η τσατσα με πληροφορησε οτι κανει και πρωκτικο με την ιδια τιμη δηλ. 20 ευρω. Τα σκαω και προχωραω. Μολις ηρθε στο δωματιο, παλι εντελως γυμνη, πηρε τον πουτσο μου στα χερια της και αρχισε την χειρομαλαξη, Εγω αρχισα να καυλωνω. Της ειπα να βγαλει τα παπουτσια για να κανουμε λιγη ποδολαγνεια, αλλα τα ποδια της βρωμουσαν απαισια , οποτε εγκατελειψα γρηγορα. Στην συνεχεια, περασμα προφυλακτικου και τσιμπουκι, μαλλον μετριο. Την βαζω στην κλασσικη σταση και αρχιζω τον αγωνα, ομως προς απογοητευση μου, ουτε βογγητα απο μερους της ουτε καμια ιδιαιτερη συμετοχη. Μετα την ρωταω " κανεις πρωκτικο? και μου λεει, ναι καμια φορα. θελεις? Ε, ας το δοκιμασουμε σκεφτηκα, αφου το μουνικο δεν ελεγε και πολλα. Στηνετε στα τεσσερα, βαζει λιπαντικο και αμεσως της τον σπρωχνω, στο κωλαντερο, το οποιο ανοιξε ευκολα, συμπερασμα οτι ειναι δουλεμενο, αλλα η αισθηση ηταν καλη και πολυ σφιχτη. Μετα απο μερικες παλινδρομισεις και αφου μου ειχε βγει κανα δυο φορες και τον ξαναεβαλα, αρχισε να μου παραπονιεται οτι την ποναω και οτι δεν ξερω να το κανω σωστα. Προσπαθυησα να αλλαξω λιγο ρυθμο, αλλα αυτη τα ιδια. Δεν εχεις ξαναγαμισει κωλο? με ρωταει. Οχι πολλες φορες της λεω. Να μην τα πολυλογω, κατι τα παραπονα της, κατι η κοπωση απο τον αγωνα, της τον βγαζω, πεταω το σκουφακι και της λεω να μου γλειφει την ρωγα, ενω εγω τον επαιζα, μεχρι που εχυσα. Μου εδωσε χαρτι να σκουπιστω, με χαιρετισε και εφυγε. Σοσιαλ ταιμ, ΜΗΔΕΝ. Το μαγαζι ειναι ολοκαινουργιο, παρκε και ντουζιερες πολυτελειας, που ομως δεν λειτουργουσαν ακομη και οπως μου ειπε η τσα2 θα ερχοντουσαν αυριο οι μαστοροι να τις συνδεσουν. Ευτυχως που δεν ειχα ιδρωσει και ειχα μαζι μου, αρκετα μαντηλακια απο τον Χοντο, με τα οποια καθαρισα την επιμαχη περιοχη. Δεν νομιζω να ξαναπαω με αυτη την κοπελα, ωστοσο υπαρχουν και αλλες, στο καταστημα που ειναι καλυτερες. Για να μην τις τσουβαλιαζουμε ολες. Χμμμ;

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
vitaman
Μέλος
Εγγραφή:
30 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
63
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros, claimain, sapiosexual και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Δεκεμβρίου, 2017
εσεις εκει κατω οι κωλοφαρδοι αθηναιοι γαματε κωλαρακια με 20 ευρω και εδώ εμεις οι θεσσαλονικεις, πολιτες β κατηγοριας ζητανε να πληρωσουμε προγράμματα από 60 ευρω και πανω. μια ζωη τον παοκ αδικατε ρεεεε
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 172663
28 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σε βεβαιωνω, οτι αυτο ειναι το μονο μπουρδελο - στουντιο της Αθηνας, που εχει αυτες τις τιμες. Σε ολα τα αλλα, αν θελεις κωλο, θα σκασεις 100ρικο και οχι με ολες τις κοπελες.
28 Δεκεμβρίου, 2017
Ωραιος ο καταδρομεας Ναι! χρισημες οι πληροφωρειες σου Καπέλο
29 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

παιζουν τιμια κωλαρακια στο 10ευρω,ΜεταξιΝαι!.
πανε δινουν 150,τρωνε φολα και μετα βγαινουν εδω και γκρινιαζουν διαφοροιΜαλακία
02 Ιανουαρίου, 2018
Καλή χρονια !Ηταν στο 73β- Υπάρχει θρεντ κριτικων για το 73β -> https://www.bourdela.com/oikoi-anoxhs/athina/liosiwn-73v/
Μήπως η κριτική να μεταφερθεί εκεί...Χαμόγελο
07 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν ηξερα οτι υπαρχει ηδη θρεντ, για το 73β. Δεν πειραζει ομως, γιατι ειναι υπο την ιδια διευθυνση, με το 73α και οι κολπελες εναλλασουν βαρδιες και στα δυο.
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6