Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 114 10
Call-Girls 161558
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα απο αρκετη αναμονη, βλεπω ενα μνμ στα εισερχομενα ..χωρις πολλα λογια μνμ viber>ραντεβου>ξενοδοχειο.Mε την πρωτη ματια που την ειδα,αντικρισα μια ομορφη νεα κοπελα με ωραιο σωμα.Πηγε για μπανιο αφου της το προτεινα και εγω την περιμενα στο κρεβατι.Ηρθε μετα απο λιγο ,τριβεται πανω μου στην αρχη,φιλακια και μετα απο λιγο αρχιζει μια πιπα
οπου πραγματικα τον εξαφανισε,οι βυζαρες της απιστευτες,το σωμα της ωραιο και ο κωλος της ωραιος και γυμνασμενος που σου λεει οτι ειναι ετοιμος για ολα.Σταθηκα για παρα μα παρα πολλα λεπτα σε πιπα με deepthroat και mouthfuck στο στομα της μαριαλενας,και μετα παιρνω την αποφαση
να παρακαμψω το μουνακι της και να παω κατευθειαν στο κωλο της μιας και τον ειχα βαλει στο ματι εδω και ωρα,οποτε περασμα σκουφου λιγο τζελ οπου ηθελε η ιδια και ξεκινησαμε στα τεσσερα σιγα στην αρχη και μετα απο λιγο η ενταση να ανεβαινει και να της δινω οσο πιο δυνατα και βαθια γινεται,
και με την ιδια να βγαζει κραυγες καυλας και να μου φωναζει και εμενα λεγοντας μου αυτο να με καυλωνει πιο πολυ και να χωνω πιο δυνατα στο κωλο της .Οταν καταλαβα πως ερχεται το τελος, πεταξα με γρηγορες κινησεις τον σκουφο και καταθεσα
μες στο στομα της οπου πραγματικα δεν αφησε σταγονα και μετα πηγε και τα φτυσε στο μπανιο.
Μετα απο αρκετες μερες υπηρξε και δευτερη συναντηση οπου πανω κατω στα ιδια παιξαμε.Και οι δυο συναντησεις πριν περιπου κανα διμηνο και περισσοτερο.
Τα θετικα που κραταω απο αυτην ειναι οτι ειναι μια νεα, ομορφη και ορεξατη κοπελα.Εχει ωραιο κωλο που ειναι πραγματικα για σκισιμο και κανει επισης πολυ καλη πιπα (deep).
Επισης ειναι εξυπνο μωρο με πολλες δυνατοτητες αλλα και αντοχες.
Τα αρνητικα που κραταω ειναι οτι ηρθε καθυστερημενα στο ραντεβου σε σχεση με την ωρα που ειχαμε κανονισει (και δεν λεω για 4-5 λεπτα αλλα περισσοτερο),και δυστηχως το χειροτερο ειναι οτι ηθελε να φυγει κανονικα στην ωρα
που εληγε η συναντηση μας αφου οπως φαινονταν βιαζονταν για να μην αργησει και στον επομενο συναγωνιστη.Το ιδιο σκηνικο με καθυστερηση απο την μερια της
παιχτηκε και στη δευτερη συναντηση που ειχα μαζι της.Την πρωτη φορα ειπα ενταξει σε ολους μας συμβαινει να μας συμβει κατι και να αργησουμε,την δευτερη ομως απογοητευτηκα με αυτο που εγινε ξανα.Ετσι αφου περασε ο καιρος και εχοντας μια πιο ολοκληρωμενη εικονα για αυτην λεω οτι ναι αξιζει αφου περασα καλα μαζι της και την συνιστω σε συναγωνιστες που ενδιαφερονται για πιπα-κωλο-πιπα-κωλο,χωρις αυτο να σημαινει οτι ειναι μονο για αυτο...
Οσο για την καθυστερηση που εκανε στην ωρα του ραντεβου μας,μεγαλο κοριτσι ειναι ας κανονισει καλυτερα τις ωρες της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 27, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
kzen3
Μέλος
Εγγραφή:
11 Σεπ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
104
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, Bestron.13, Tetsuo και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Δεκεμβρίου, 2017
Λεει ότι εχει ΙΧ αλλα ετσι που οδηγει καλυτερα ν αργησει λιγο παρα να θρηνούμε θυματα και λαμαρινες . χαχαχα .
κΚατά τα αλλα είναι όπως τα λες. Γυναικα με τα όλα της.
15 Ιανουαρίου, 2018
Η τίμη ψιλιζεματάει λίγο, αλλά απ' ότι λες μάλλον θα αξίζει, αν μπορείς σε pm το τηλέφωνο, ευχαριστώ εκ των προτέρων.
15 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

το τηλεφωνο το δινει η ιδια η κοπελα,οποτε στειλε pm στην ιδια...θα παρει βεβαια λιγο καιρο να σου απαντησει..μεχρι τοτε καλη υπομονη....
19 Ιανουαρίου, 2018
Γλυκέ μου γιατί δεν λες ότι την πρώτη φορά που αργησα ένα τέταρτο, σε είχα ενημερώσει πάνω από μια ώρα ότι θα αργήσω , και δεύτερον εγώ σου είπα θα καθόμουν όσο άργησα και εσυ δεν μπορούσες ν κάτσεις παρά πάνω μου! Και πάλι την δεύτερη φορά έκατσα το 10’ που άργησα Έρωτας
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4