Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 140 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Αλεξάνδρα είναι μία μικρή σε ηλικία κοπέλα από Ρωσία, αλλά μιλάει και Ελληνικά. Εγώ προτίμησα τα Ρώσικα για να νιώσει πιο άνετα. Πριν έρθει σε εμένα ήταν στο δίπλα δωμάτιο με έναν παππούλη γύρω στα 80. Από εμφάνιση σκίζει και από υπηρεσίες αντίστοιχα. Είναι γύρω στο 1,60 ύψος με ξανθόμαυρα μαλλιά, πολύ γλυκό πρόσωπο, 2αρι στητό βυζί, κωλάρα και κορμί με σέξι καμπύλες. Μόλις μπήκε στο δωμάτιο την άρχισα όρθιος στα γλωσσόφιλα και τα χουφτώματα. Μετά ξάπλωσα και έβγαλε τα εσώρουχα της στημένη στα τέσσερα και την έφερα κοντά μου για να γλύψω τα υπέροχα βυζάκια της και της έδινα γλωσσόφιλα. Μετά καθάρισε τον πούτσο μου με μαντηλάκι και άρχισε το ακάποτο τσιμπούκη καθισμένη στο πλάι. Όση ώρα μου έκανε πίπα, η αρραβωνιαστικιά μου με έπαιρνε συνέχεια τηλέφωνο και αυτό με άγχωνε και ήθελα γρήγορα να χύσω και να φύγω γιατί έλειπα ώρες. Ελπίζω ο picker να δείξει κατανόηση και να μην με ρουφιανέψει στην δικιά μου Γλώσσα. Η πίπα της Αλεξάνδρας είχε σταθερό ρυθμό και το ρουφούσε όσο πιο βαθιά μπορούσε με εμένα να κουνάω το κεφάλι της πάνω κάτω. Μετά της ζήτησα να γυρίσει σε 69 και έγλυψα λίγο το ξυρισμένο μουνάκι της με τα μεγάλα μουνόχειλα που κρέμονταν. Η πίπα κράτησε αρκετή ώρα και την σταμάτησα για να μην χύσω. Μου πέρασε προφυλακτικό, έβαλε τζελ στο μουνί της και ανέβηκε στον πούτσο μου. Το μουνάκι της ήταν πολύ στενό και το κούνημα της ήταν έντονο με εμένα να την κρατάω από την κωλάρα και να την κατεβάζω με δύναμη στον πούτσο μου. Δυστυχώς δεν άντεξα πολύ και έχυσα έντονα μέσα της. Αυτή μου έβγαλε το προφυλακτικό και μου έδωσε χαρτί να σκουπιστώ ευχαριστώντας με που πέρασα μαζί της. Βλέπω η Αλεξάνδρα να γίνεται στανταράκι μου και έχω σκέψεις να εξελείξω αυτή την σχέση πέρα από τα όρια του πελάτη...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 27, 2017
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
H
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ISINAS, Bonecrusher, sexaddict7

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Δεκεμβρίου, 2017
Ωραίοςςςς! Και δε μου λες... Πρωινή ώρα θα τη βρω εκεί?? Μήπως κατα τύχη ρώτησες τι βάρδιες είναι.....????
29 Δεκεμβρίου, 2017
Επρεπε να απαντησεις στο τηλεφωνο... Εκει θα ηταν ακομα καλυτερη φαση....
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2