Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 174 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επίσκεψη πριν μερικές ώρες στο συγκεκριμένο οίκο και (σχεδόν) στοχευμένη για την εξ Ουγγαρίας ορμώμενη Ναταλί.

Αρχικά να πω πως θεωρώ το De Paris έναν από τους πλέον περιποιημένους και φροντισμένους χώρους της κατηγορίας, με εύκολη πρόσβαση μακριά από αδιάκριτα βλέμματα ενώ εκτιμώ πως την κοπέλα οι φωτογραφίες την αδικούν. Ορισμένοι μπορεί βέβαια να την βρίσκετε καλλονή από τη φωτογράφιση, να αναρωτιέστε δηλαδή τι γράφει εδώ ο παπάρας, εμένα ωστόσο κάτι με κρατούσε (στις φωτογραφίες) εξού και το σχεδόν στο ξεκίνημα του σχολίου μου.

Με την άφιξη λοιπόν στο χώρο ενημερώνομαι πως εργάζονται στη βραδινή βάρδια δύο κοπέλες. Η Ναταλί που σαλονάρισε με όμορφο αέρα και ένα κορμί αψεγάδιαστο και η Πάμελα. Η δεύτερη ήταν στο δωμάτιο και λόγω εντυπωσιασμού από την καστανή καλλονή, ποτέ δεν την είδα. Αφού ενημέρωσα την οικοδέσποινα για το πρόγραμμα που με ενδιέφερε, πέρασα στο δωμάτιο, έκανα το ντουζάκι μου και περίμενα το κορίτσι πίνοντας το ροζέ κρασάκι που προσφέρει ευγενικά ο οίκος.

Μόλις ήρθε η Ναταλί, πρόσχαρη και χαμογελαστή μα και με μια προστυχιά στο βλέμμα που με έφτιαχνε τρελά αντιλήφθηκα απευθείας πως θα περάσω υπέροχα. Και δεν διαψεύστηκα. Η χαρά από νωρίς στα ύψη μιας και βάδισα ελαφρώς στα τυφλά, δίχως να χω διαβάσει κάποια κριτική συναγωνιστή και μοιάζουν δύσκολοι οι καιροί για κασκαντεριλίκια. Όπως συνήθως δεν αρέσκομαι να μπαίνω σε λεπτομέρειες της ερωτικής συνεύρεσης (να πω βέβαια πως πάντα κινούμαι σε λιτά φυσιολογικά πλαίσια) αλλά έχω να επισημάνω πως η κοπέλα δείχνει αμέσως τη διάθεση να ικανοποιήσει τον παρτενέρ της. Και την... ιδρώνει τη φανέλα. Κορμί σφιχτό με μια από τις πιο θελκτικές επιδερμίδες που έχω συναντήσει και διάθεση γρήγορης απόκρισης στις κατευθύνσεις μου.

Σαν απειροελάχιστα ψεγάδια θα ανέφερα πως η κοπέλα μιλάει ελάχιστα ελληνικά μα εξαιρετικά αγγλικά (ok, and so what) και δεν είναι λάτρης των φιλιών. Σε διαφορετική περίπτωση το δεύτερο θα με ενοχλούσε περισσότερο αλλά ας όψεται η Ναταλί.

Σίγουρα η συνάντηση μας παίρνει θετικότατο πρόσημο, συνίσταται άφοβα και πολύ σύντομα θα φροντίσω να την επαναλάβουμε!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ναταλί
Μέλος
Εγγραφή:
23 Δεκ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
132
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Studio De Paris, makhswrx, Bourdelakias 79 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού