Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 68 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Όπως λέει και ο τίτλος ωραίο τυπακι. Καλό σοσιαλ δεν βαριέσαι μαζί της μπορείς να πεις και μια κουβέντα... πολύ πολύ καθαρή και αρκετά επαγγελματίας ως προς την συμπεριφορά της αλλά δεν εντυπωσιάστηκα απτην τεχνική της... πιστεύω κατώτερη της τεχνικής της Έλλης πχ και στο ίδιο επίπεδο με Κλειω.
Ξέρει να κάνει κάποια πράγματα νορμαλ βασικά και that's it. Τώρα αν έχει κάποια κρυφά ταλέντα που δεν της βγήκανε σε τρεις ώρες τι να πω;
Επίσης τη περίμενα λίγο πιο γεμάτη κρίνοντας από μια ταινία που την είχα δει αλλά όχι, ήταν πολύ στεγνή θα έλεγα μηδενικό σχεδόν λίπος) με τις καμπύλες της μεσογειακής γυναίκας όμως όπως ακριβώς φαίνεται στις φωτό.
Τώρα όπως έγραψα είναι μια περίεργη μίξη gfe-pse υποθέτω ότι υπό κανονικές συνθήκες προσπαθεί να ψυχολογήσει τον πελάτη και να πράξει αναλόγως αλλά αν ισχύει αυτό υποθέτω δεν τα κατάφερε ιδιαίτερα καλά με μένα μιας και είμαι φαν του pse και μόνο.
Δεν ξέρω πραγματικά δεν βρίσκω κάποιο λόγο που να με κάνει να μην θέλω να την ξαναδώ αλλά από την άλλη δεν μου έκανε και κάποιο ιδιαίτερο κλικ για να σκέφτομαι να την ξαναπάρω. Θα δείξει ποτέ δεν ξέρεις, τα λεφτά μου δεν τα κλαίω σίγουρα καλά πέρασα και πιστεύω και η ίδια το ίδιο.
Καλησπέρα σας και καλή βραδιά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 12, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
E
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 petla, zaloggos, Doggen και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 28 Δεκεμβρίου, 2017) 27 Δεκεμβρίου, 2017
Αφου σε πω και απο εδω , χρονια πολλα γιαβρι μου .... Θα σε ευχαριστησω για την ακρως προσγειωμενη κριτικη , που τα μονα της αρνητικα σημεια κρινω , οτι ηταν αυτα της επικοινωνιας των σωματων μας ...

Αny way .. Ισως την επομενη φορα να καταφερουμε να πλησιασουμε περισσοτερο ο ενας με τον αλλο !!

ΥΓ ...Μαλλον πρεπει να διορθωσεις κατι στην κριτικη , σχετικα με την ωρα - ωρες... συναντησης
27 Δεκεμβρίου, 2017
Επισης εκεινη την ημερα ειχα ρεπο Χμμμ; Ισως εκανες λαθος την ημερομηνια Χμμμ;
28 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αγαπητη Ελενη, οι περισσοτεροι απο οσους γραφουνε/με κριτικες εδω, σπανια η σχεδον ποτε, ΔΕΝ γραφουν ακριβως την ημερομηνια, που εγινε το ραντεβου. Για πολλους και διαφορους λογους, ευνοητους και μη.
Π.χ. και εγω ΑΝ σε συναντησω, ΔΕΝ θα βαλω ακριβη ημερομηνια. Αυτα.
28 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ευχαριστω AlexEasyRider για την διευκρινιστικη απαντηση . Καλες γιορτες να εχεις με υγεια !!
28 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ευχαριστω, να' σαι παντα καλα, οτι επιθυμεις, υγεια πανω απο ολα!
Καπέλο
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5