Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 190 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Αλινα είναι μια 26χρονη Ρωσσιδουλα μετριου υψους με ένα πολύ γλυκο και ομορφο προσωπακι.
Το μαλλακι είναι μαυρο μεχρι τους ωμους, το στηθος 1,5αρι στητο με ωραιες ρωγες, το κορμακι της
πολύ απαλο με ωραιο στητο κωλαρακι. Στον οικο βρισκοταν μονη της χωρις άλλη κοπελα μαζι της.
Στο σαλονι η υπηρεσια ανακοινωνει και επισημα στο πρόγραμμα της κοπελας και τα φιλια στο στομα.
Είσοδος της Αλινας στο δωματιο οπου την πηρα αγκαλλια στα ορθια και η συνευρεση μας αρχισε με ένα βαθυ ρομαντικο γλωσσοφιλο.
Η κοπελα δεν ξερει ουτε λεξη ελληνικα. Μου ελεγε κατι στα ρωσσικα το οποιο δεν καταλαβαινα και η ιδια εβαζε τα γελια.
Είναι πολύ εύθυμος και κεφατος χαρακτήρας και σιγουρα θα σας φτιαξει την διαθεση.
Την ξαπλωσα στο κρεββατι της ανοιξα τα ποδια και αρχισα να της ρουφαω το μουνι, η κοπελα δειχνει να το εχει αναγκη
αφου τα επιψωνηματα ηδονης και ευχαρίστησης επεφταν βροχη.
Ειναι πολυ καθαρη στην κατω περιοχη της και το μουνακι ομορφο φρεσκοξυρισμενο με νοστιμα ροζ μουναχειλακια τα οποια
ρουφουσα μανιωδώς. Με τη σειρα μου ξαπλωσα και της ειπα να μου παρει πιπα.
Η Αλινα χωρις καποια αλλα προκαταρκτικα κατεβηκε προς τα κατω και εβαλε τον πουτσο μου στο στομα της.
Τον εβαζε ολο μεσα και τον επαιζε με τη γλωσσα της,περασμα απο μπαλες δεν εκανε.
Περασμα καποτας και στησιμο της Αλινας στα τεσσερα οπου αρχισα να της τον βαζω βαθια, η ιδια εκατσε και τον εφαγε
ενω αχ και βαχ εβγαιναν απο το στοματακι της.
Γυρισμα σε κανονικη σταση οπου μπηκα μεσα την πηρα αγκαλια και αρχισα χαλαρο σεξ αυτη τη φορα με την Αλινα να αποζητα
συνεχως γλωσσοφιλα, σε αργους ρυθμους καναμε ερωτα με χουφτωνε με χαϊδευε οπως εκανα και εγω.
Το δερματακι της απαλο και οι γαμπουλες της μαλακες και καλοσχηματισμενες.
Με το μετωπο μου πανω στο δικο της και με την καυτη ανασα της να πεφτει πανω στο προσωπο μου εχυσα μεσα της και στραγγιξα.


Συμπερασματικα η Αλινα ειναι μια πολυ γλυκια κοπελα αρκετα θερμη στο κρεβατι.
Δε μου εδειξε σημαδια βιασυνης ουτε και η τσατσα ενοχλησε.Δεν κανει ικανοποιητικα
προκαταρκτικα αλλα τα γλωσσοφιλλα που δινει αφειδωλως το ισοφαριζουν.
Σιγουρα θα ξαναπροτιμηθει. Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 17, 2027
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
489
Likes:
58.930
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Δεκεμβρίου, 2017
Μπορείς να αναφέρεις τη βάρδια που πέρασες με την κοπέλα?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1