Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 2 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
2.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Αυτη τη φορα ηθελα να παρω κατι διαφορετικο κι οχι καποιο κοριτσι απο τα στανταρακια μου.

το ματι μου ειχε πεσει εδω και μερες στη Λορα. εψαξα λοιπον για πληροφοριες και στο φορουμ και με πμ απο συναδελφους εδω αλλα δυστυχως ηταν ελαχιστες.
τι να κανω λοιπον εβαλα στολη για αλλη μια φορα και ανελαβα αποστολη.
δυστυχως ομως αυτη τη φορα πεσαμε σε ναρκη και την πατησαμε. και μαλιστα οχι σε απλη ναρκη κατα προσωπικου,αλλα σε αντιαρματικη. εφαγα μεγαλη ηττα. ισως τη μεγαλυτερη που εχω φαει στην πορνοκαριερα μου.
απορω με το συναδελφο πιο κατω χωρις να θελω να αμφισβητησω το πως περασε εκεινος.
εχουμε και λεμε λοιπον.


Εμφανιση.

μπαινοντας στο δωματιο αντικρυζω μια πραγματικα εμφανισιμη κοπελλα να μου ανοιγει την πορτα μονο με τα εσωρουχα της.
φοτοσοπ λοιπον οσον αφορα το προσωπο ελαχιστο. αν αφαιρεσει κανεις τη λαμψη των φωτο ηταν ακριβως η ιδια κοπελλα με τις φωτο. οι παρεμβασεις ειχαν γινει στο σωμα ομως.
ψηλη κοπελλα οντως οσο αναγραφεται,κανονικο εως αδυνατο κορμι,πολυ μακρια ομορφα μαλλια,βυζι κανονικο για το σωμα της αλλα νερουλο και πεσμενο,πραγμα αδικαιολογητο για την ηλικια της και κωλος καλος μεν αλλα πλαδαρος αρκετα.


Συμπεριφορα -Σερβις -Επικοινωνια.

μετα απο λιγη κουβεντα στα Αγγλικα,τα οποια ηταν πολυ φτωχα για την κοπελλα και μονο με τη βοηθεια του κινητου της μπαινω για φρεσκαρισμα στο αθλιο μπανιο του ξενοδοχειου που δεχοταν.
αρχη του αγωνα λοιπον με προσπαθεια απο μερους μου να ειμαι οπως ειμαι παντα με κοπελλες που συναναστρεφομαι. ευγενικος και με αναγνωριστικα βηματα μεχρι να καταλαβω πως παει.
εδω λοιπον αρχισαν τα οχι και τα μη απο την πλευρα της,σε σημειο να θελω να διακοψω τον αγωνα απο το 5' λεπτο κιολας.
καλως ή κακως συνεχισα.
η κοπελλα φιλια δεν δινει καθολου,ουτε λογος βεβαια για γλωσσοφιλα. η δικαιολογια ηταν οτι δεν της αρεσουν και οτι δεν θελει αγγιγματα στο προσωπο και το λαιμο λογω του μακιγιαζ.

παμε παρακατω.

πιπιλαω το στηθος (νερουλο και πεσμενο οπως προειπα) και κατεβαινω χαμηλοτερα.
ασχοληθηκα λιγο με το να την γλυψω στο μουνι της αλλα αφου ειδα οτι δεν ξυπνα ή δεν της αρεσε ή δεν ξερω γω τι αλλο,σταματησα και ζητησα τσιμπουκι.
σε αποπειρα να χρησιμοποιησω δαχτυλο εφαγα κι εδω ακυρο τοσο απο μπρος οσο κι απο πισω.
τσιμπουκι λοιπον με το ζορι μετριο,θα το χαρακτηριζα. περασμα απο τα αρχιδια ουτε κατα διανοια αφου μολις το ζητησα ΚΑΙ αυτο μου εξηγησε οτι δεν το κανει και δεν αναφερεται στη σελιδα της.
deepthroat ειπατε? εδω δε γελανε απλα. ξεκαρδιζονται. ουτε καν το ηξερε.
παρ ολα αυτα το πρωτο χυσιμο της το εριξα στο στομα. και ηρωας ημουν αφου τα καταφερα.


στο δευτερο γυρο κι αφου δεν υπηρχε σοσιαλ λογω των περιορισμενων Αγγλικων που κατειχε ξεκινησαμε με κατι σαν τσιμπουκι (ευτυχως που δεν θελω πολλα πολλα για να ξαναπαρω μπρος).
μετα την ανεβασα πρωτα σε θεση cowgirl που αφου βαριοταν να κουνηθει τη γυρισα γρηγορα στα 4 κι αρχισα εγω το κοπανημα.
αυτη απλως απαθης οπως ηταν καθ ολη τη διαρκεια της συναντησης απλα περιμενε να τελειωσω.
ε λοιπον μετα απο λιγο τελειωνοντας εβγαλα την καποτα και την εχυσα στα κωλομερια κι αυτο ηταν ολο κι ολο.
ο αγωνας εληξε,βαλαμε δυο γκολ,αλλα χασαμε πανηγυρικως.


συμπερασματικα λοιπον εληξε αδοξα η συναντηση.
η κοπελλα οχι απλα δεν ηταν εκει κατα τη διαρκεια της συναντησης,οχι απλα δε συμμετειχε,αλλα εδειχνε να μη την ενδιαφερει και καθολου. η λεξη κομοδινο ειναι πολυ μικρη για να περιγραψει την ολη συμπεριφορα και το σερβις της.
φαγαμε λοιπον μια ηττα απο την κοπελλα. μια δευτερη απο το γραφειο την ιδια μερα λογω του κακου,κακιστου θα ελεγα ξενοδοχειου που δεχονται οι κοπελλες τα ραντεβου τους αλλα τι να πεις? that's life.
δε μου βγηκε λοιπον σε καλο η Χριστουγεννιατικη αποπειρα για κατι το διαφορετικο.
προχωραμε, παμε παρακατω.


Υ.Γ. ευτυχως που για μενα τουλαχιστον θα κλεισει καλα η χρονια με καποια απο τα στανταρακια μου εκτος bou που με τα μισα λεφτα και στο διπλασιο χρονο κανουν παπαδες κυριολεκτικα.
να ειστε καλα ολοι και χρονια πολλα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 26, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
47.897
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 5 review reaction 1 TOMCRUISE, xlm, Marcus77 και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Δεκεμβρίου, 2017
ειναι ακριβωςαυτη που φαινεται στις φωτο???εχει όντως αυτην την υπεροχη κοιλίτσα?
27 Δεκεμβρίου, 2017
Είναι λίγο παράξενο το γεγονός ότι η κοπέλα ήταν full booked τις προηγούμενες μέρες.
Παρόλα αυτά ευχαριστούμε για την ενημέρωση.
27 Δεκεμβρίου, 2017
Ρε φίλε διάβασα την κριτική σου και όλα δεν λέω. Αλλά νομίζω ότι το λάθος είναι δικό σου γιατί δεν μπορείς... η δεν θέλεις να καταλάβεις ότι η κοπέλα είναι επαγγελματίας και όχι γκομενα σου για να θέλεις αγκαλίτσες και φιλάκια....Εμμμμ
Z
z4
27 Δεκεμβρίου, 2017
Τι να πω , απο αυτα που διαβαζω ειναι λες και ηταν αλλη κοπελα στο δικο μου ραντεβου. Οκ το εμφανισιακο ειναι και θεμα οπτικης. τωρα η συμπεριφορα ειναι σιγουρα και θεμα χημειας, αλλα και να την πετυχεις στις καλες τις.
28 Δεκεμβρίου, 2017
@petergsp
Ἐγώ φίλε σου εἶχα πεῖ νὰ μὴν ψωνίσεις διότι δὲν μου γέμιζε τὸ μάτι..
Ἄλλη ἦταν ἐγγύηση ἀπὸ τὸ γραφεῖο, τὴν ὁποία πρότεινα..Ματάκι
28 Δεκεμβρίου, 2017
Επιτέλους και μια σοβαρή κριτική! Ευχαριστούμε! Καπέλο
28 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αμα δεν κανει αγκαλιτσες και φιλακια, ουτε δακτυλάκια, δεν ξερει να υποκριθεί την γκομενα σου, για τα λεπτα της συνεύρεσης,
..... τι στο διαολο πληρωνει 5-10 φορες ακριβοτερα από ότι μια πιο σεξυ στην φυλης, που θα του δωσει και κωλο????

όταν πληρωνουμε φερραρι ΑΠΑΙΤΟΥΜΕ να είναι φερραρι και όχι φιατακι
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 172663
28 Δεκεμβρίου, 2017
Που να πιάσει αράχνες το μουνι της καριολας, αυτής και όλων όσων μας πετάνε φολες
28 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

σου εχω απαντησει σε αλλη κριτικη δικη μου για το ιδιο ακριβως σχολιο που εχεις κανει κι εδω.
δευτερη φορα στην ιδια μαλακια δεν μπορω να απαντησω.
ψαξε και βρες τι σου ειχα πει.
αν δεν καταλαβαινεις δεν μπορω να σου ανοιξω το κεφαλι να στα βαλω μεσα μηπως και καταλαβεις.
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9