Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 2 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
2η μερα των Χριστουγγενων, ειπα να κανω ενα εκτακτο ραντεβουδακι, μιας και νομιζω οτι απο το τωρινο διαθεσιμο stock του glamour ειναι με διαφορα η καλυτερη η συγκεκριμενη, και αφου φευγει συντομα ειπα να μην χασω την ευκαιρια... Η τακτικη με τα κοριτσα του glamour ειναι πλεον απλη, παω χωρις κανενα αχγος για το τι θα ειναι η κοπελα, οποτε και αν ειναι κλασσικη περιπτωση κομοδινου απλα το χονευω καλυτερα, δεν εχω απαιτησεις, γιατι ειναι παντα 50% 50%. Παρολα αυτα η κοπελα ηταν σε χριστουγγενιατικο πνευμα, πολυ καλα αγγλικα, απο τις καλυτερες σε θεμα επικοινωνιας απο το συγκεκριμενο γραφειο, μπηκε χαμογελαστη και εσπασε το παγο γρηγορα με ενα pre-μπαλαμουτι ΈρωταςΈρωτας . Εγω καγκελο , 1η φορα μου παιρνει πρωτοβουλιες κοριτσι απο το glamour. Σε σημειο που ειπα στο ευατο μου too good to be true , ετοιμασου για τη μαλακια, η μαλακια δεν εγινε... Βγαινει απο το μπανιο με την πετσετα και το σωματακι 10αρακι με τονο(για μενα) λεπτουλα, φοβερο βυζακι,οχι αβυζη αλλα ουτε και πυραβλοβιζα, χαμουρευομαστε κανα 5λεπτο, στο οποιο και δακτυλο εβαλα, και τις 2 τρυπες επαιξα, και ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ το παραμικρο παραπονο. Οκ λεω εδω ειμαστε, εστειλε δωρο ο σαντα. Ξεκιναι μια φοβερη πιπα, χωρις βιασυνες, χωρις χερι, και αν της ελεγα να κανει και κατι διαφορετικα, απλα ελεγε ενα "ok baby" και το εκανε...εε οπως καταλαβαινετε δεν αντεξα και πολυ ,1η καταθεση στα βελουδινα βυζακια της. Μπανακι απο μενα, μπαινει και αυτη, λεω θα το τραβιξω στα ακρα, παω στο μπανιο και της λεω "can i join you?" , "of course baby" μου απανταει, μπαινω μεσα, αρχιζει μια βαδια πιπα παλι, λεω οπα παμε για προωρη εκπυρσοκρότηση εδω περα, την μεταφερω στο κρεβατι ASAP και την στεινω στα 4, μετα ιεραποστολικο και grand finale #2 και παλι στα βιζακια της. Ξαπλωνουμε στο κρεβατι γιατι ειχε μεινει και κανα 10λεπτο ακομα, και μου λεει θα σου κανω ενα δωρο για να με θυμασαι, και μου σκαει μια πιπιλια στο λαιμο με ξερανε, δεν μπορω να κυκλοφορησω σημερα εξω απο το σπιτι....

Οποτε εξου και ο τιτλος. προσοχη δαγκωνει! ΈρωταςΈρωτας

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
HughHefner
Σπουδαίος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
2.802
Πόντοι:
2.471
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Blackpenny, satyrus και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Δεκεμβρίου, 2017
Τύπε από το ρούφηγμα δεν μπορείς να κυκλοφορήσεις έξω από το σπίτι.
Αν ήσουν παντρεμένος δεν θα μπορούσες να κυκλοφορήσεις μέσα στο σπίτι !!!
27 Δεκεμβρίου, 2017
Βαζεις ενα κουταλακι στην καταψυξη και το αφηνεις απανω στην "πληγη" για κανα 5λεπτο και μαζευεται καπως. αλλιως τα πραγματα ειναι δυσκολα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2