Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 170 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Λάουρα είναι μια κορασιδα που η φατσα της μου είναι οικεια αλλα δεν θυμαμαι που την εχω ξαναδει.
Εχει ωραιο κορμι με πιο ωραιο σημειο τα οπισθια της τα οποια είναι ανασηκωμένα.
Σημερα ειχε το μαλι της ισιο αλογοουρά ενώ εχτες την είχα δει με κατσαρο,ειναι χρωματος καστανο και
αρκετα μακρια.Το προσωπο της είναι ωοειδες ψιλοαδιαφορο και τα ματια είναι ψιλοσκιστα.
Το προγραμμα της ειναι απλο.
Εισοδος της Λάουρας στο δωματιο οπου με βρηκε ορθιο να την περιμενω χαϊδευοντας το ετοιμο πεος μου.
Με πλησιασε την αρπαξα αγκαλια απο την μεση την κολλησα πανω μου και της την επεσα για γλωσσοφιλο.
Η Λαουρα ανταποκριθηκε και με φιλησε ωστοσο οταν τελειωσε το φιλι μου ειπε με ευγενικο τονο οτι δεν φιλαει
τους πελατες και να μην της δωσω αλλο. Την ξαπλωσα στο κρεβατι και της εβγαλα το σουτιεν οπου το θεαμα ειναι απογοητευτικο.
Το στηθος ειναι πολυ μικρο νερουλο και σταφιδιασμενο, αν ξενερωνετε με αυτη την εικονα καλυτερα να μην την αφησετε να το βγαλει.
Της εβγαλα το εσωρουχο και κατεβηκα προς το μουνι της οπου ειχε αφησει λωριδα αξυριστη και γενικως δεν ηταν και πολύ περιποιημενη εκει κατω οποτε δε μου εκανε κεφι για δυνατο γλειφομουνιασμα, της εδωσα απαλα φιλακια στο μουνακι της και αυτό ηταν ολο. Κατά τα αλλα ηταν πεντακαθαρη στην κατω περιοχη της.
Ξαπλωσα και της ειπα να παρει σειρα οπου με καβαλησε ωστόσο προσεχε να μην ακουμπάει ο γυμνος πουτσος μου πανω στο μουνοχειλα της.
Αρχισε να με φιλαει και να με γλειφει δυνατα στο λαιμο, κονομησα και μια κοκκιναδα από το ρουφηγμα αλλα στο πεος μου, ελευθερος είμαι.Κατεβηκε και προς τα κατω και με φιλουσε και στην κοιλα και πηγαινε ολο και πιο κατω, το πουτσοκεφαλο μου ακουμπουσε το πηγουνι της και τοσο κοντα που ηταν εκανα κινηση να της τον βαλω στο στομα ακαποτα αλλα τραβηχτηκε και μου ειπε όχι χωρις καποτα.
Περασμα καποτας λοιπον και πιπα βαθια και αργη χωρις χρηση χεριου, επισης δεν περασε από μπαλες αν και δεν της ειπα.
Οταν της εκανα νοημα να σταματησει την πιπα απο μονη της με καβαλησε με τα γονατα να ακουμπανε στο στρωμα και εκατσε αφοβα πανω στο πεος.
Αρχισε τις κυκλικες κινησεις με τα μουνοχειλα της να αφηνουν μια υγρασια στη βαση του πεους, δεν ηταν η κρεμα ουτε εχυσε
απλα η κοπελα ειναι πολυ υγρη απο κατω.Το καβαλημα της λοιπον ωραιο η ιδια εδειχνε να το χαιρεται και να ψαχνει σημεια
στα καθισματα της για να ικανοποιηθει.
Την γυρισα και την εβαλα στα τεσσερα οπου εχει πολυ ωραιο στησιμο και αφου χουφτωσα
δυνατα τα κωλομερια της αρχισα να την γαμω δυνατα, η Λαουρα δεν εχει προβλημα με το δυνατο σφυροκοπημα, γυρισμα σε κανονικη
σταση οπου επεσα στην αγκαλια της και αρχισα να την γαμαω με δυνατα και βαθια μπασιματα χουφτωνοντας τις μπουταρες της,
και παλι η Λαουρα δε δειχνει να εχει προβλημα με το δυνατο γαμησι σε αυτη τη σταση.
Η ιδια συμμετεχει με επιφωνηματα ηδονης χουφτωματα και γλειψιματα στο λαιμο.Αρκετε φορες εσπαγε και τη μεση για να εχω πιο καλη εισοδο. Λιγο πριν την χυσω στη μουνα της η τσατσα χτυπησε την πορτα, σιγουρα ημουν πανω απο 10λεπτο μεσα το ειχα καταλαβει.

Συμπερασματικα η Λαουρα ειναι μια ιεροδουλη στο μεσο ορο της περιοχης με ωραια καπουλια, δεν εχει προβλημα με το δυνατο γαμησι δεν κλεβει και συμμετεχει ικανοποιητικα.Η ιδια δεν δειχνει σημαδια βιασυνης δειχνει ομως η τσατσα.
Η αιθηση στο μουνι της ψιλοχαλαρη.Επισης κανει ικανοποιητικα προκαταρκτικα.
Ελπζω να περασετε το ιδιο καλα η και καλυτερα. Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 18, 2026
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
59.983
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού