Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 114 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εχτες Χριστουγεννα καταδρομικη Φυλης και περιξ για να περασει ευχαριστα η ωρα και για να καταθεσω σε οποια θα μου εκανε το κλικ.Ξεκινησα απο Λιοσιων,Ιωαννινων και τελος ανεβηκα Φυλης να δω τι παιζει.Προλαβα το τελειωμα της 2ης βαρδιας οπου αρκετα σπιτια ηταν κλειστα αλλα τσαρκαρα και στη μεταμεσονυχτια οπου ανοιξαν πιο πολλα ρδελα και οι επιλογες ηταν πιο πολλες ποσοτηκα.Ποιοτηκα δεν ηταν και κατι το ιδιαιτερο σε σημειο που μετα απο τσαρκα πανω απο δυο ωρες να κοντευω να φυγω αχυστος.Στην τριτη βαρδια ανοιξε το Φιλιππιδου το ισογειο οποτε λεω παω να δω τι παιζει μπας και σπρωξω.Μπαινω στο σαλονι και μου παρουσιαζεται η Λιζα.Ειναι μια κοπελα με ωραιο κορμι αδυνατο,1,5 βυζι,τραχυ προσωπο και καστανο μαλλι το οποιο ειχε σε κοτσιδα εχτες.Μιλαει απταιστα Ελληνικα αλλα μαλλον ειναι περιπτωση Φουρειρα.Ηλικια πρεπει να παιζει 30-35 οπως την εκοψα. Προγραμμα φουλ εκτος απο κωλο.Σαν ονομα κατι μου θυμηζε αλλα δεν θυμομουν τι λεει στα ενδοτερα οποτε με ενα σχετικο ρισκο ειπα να την δοκιμασω.Στο σαλονι ηταν μες την τρελη χαρα.Περναω δωματιο και περιμενω το μιλφονι.Αργησε λιγο να ερθει αλλα οταν ηρθε ειχε την ιδια ορεξη και τρελα του σαλονιου.Με πλησιασε και αρχισε το μπαλαμουτι ενω στη συνεχεια με εγλυφε στο λαιμο,στο αυτι,μου δαγκωνε τις ρωγες κλπ.Αφου παιχτηκε ανορθωση με ρωτησε πως θελω την πιπα και ειπα ανευ καποτας.Τον καθαρισε με ενα μωρομαντηλο και αρχισε το πανηγυρι.Μιλαμε για φοβερη πιπαρα με εναλλαγες,γλυψιμο κορμου,ντιπθροατ,φτυσιματα,πολυ σαλιο.Ηταν λυσσασμενη η πιπα της και διχως αυριο που λεμε.Με πιπωνε ξαπλωτος στην αρχη και κατοπιν σηκωθηκα στα γονατα και συνεχισε το εργο οπου εκει εξαφανησε και τα μπαλακια στο στομα της με λυσσα και μπολικο σαλιο.Ειχα καβλωσει τοσο που ημουν στο διλλημα να την πηδηξω κιολας η να τις τα δωσω στο λαρυγγι?Επικρατησε το δευτερο σεναριο και ετσι της τα δωσα βαθεια στο λαρυγγι καθως ενω τον ειχε ολο μεσα της πιανω το κεφαλι και την χυνω.Αφου το στραγγιξε φουλ πηγε στο νιπτηρα να τα φτυσει.Ηταν ενα φοβερο αδειασμα αν και πιστευω οτι σιγουρα και στο γαμησι θα ειναι σουπερ δεν πειραζει την επομενη φορα.
Εν κατακλειδι το μιλφονι ειναι για πολλα γαμησια και την προτεινω ανεπιφυλακτα για δοκιμη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λίζα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 prontifix, macan, Jim25jim και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Δεκεμβρίου, 2017
Γάμησε τα, και εγώ είχα πάει μαζί της και το είχα αδειάσει για μία εβδομάδα. Κάνει και τρελό χαβαλέ. Περιμένω πως και πως να κατέβω ελλάδα να την ξανατιμήσω
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1