Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 189 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γαληνη στο προγραμμα, βυζαρες στο προγραμμα, οποτε μου μπηκαν στο μυαλο και δεν μπορουσα να τις βγαλω απο το μυαλο μου, αν και ειχα καιρο να την ξαναπληρωσω, νωμιζω αυτη την φορα ηταν η 3η ή 4η φορα που συνευρισκομαι μαζι της, ηξερα οτι δεν κανει και το τρελο γαμισι, αλλα για τις βυζαρες τις θα την ξαναπληρωνα ως στερημενος απο μεγαλα φυσικα βυζια.!! Στην υποδοχη η Γαληνη γατουλα, μινιον κοριτσακι με τις βυζαρες της να δεσποζουν θεσπεσιες, μεσα σε ενα κορμακι το οποιο δεν το εβγαλε στην πραξη, αλλα το κατεβασε και ξεκουμπωσε απο κατω στο μουνι της, αδυνατησμενη σε σχεση με οπως την θυμομουν, καλτσοδετες δυχτιοτες εως πανω στο γονατο, τακουνια τα οποια ουτε αυτα εβγαλε...Χμμμ; Μπαμ μπαμ κατασταση και ανοστο γαμισι οπως το θυμαμαι, το ιδιο εκανε, προκαταρτικα ειχαμε ομως στα ορθια και στο κρεβατι στο φουλ, πιπα παρα πολυ καλη θα ελεγα με αρκετο eye contact, λιγο δοκιμασε και τα αρχιδια μου,αλλα στα του αγωνα δεν ενθουσιασε οπως ειπα ανοστη τελειως, να τελειωνουμε να παμε παραπερα. Αν και διχνει επικοινωνιακη πιστευω οτι θελει αρκετες επαφες €€€€ για να ξεκλειδωθει και να βαλει αλατι στο γαμισι της, αλλα το κακο ειναι οτι δεν ειναι και καμια μουναρα και τα 2 μεγαλα βυζια που διαθετει δεν αξιζει να ξοδεψεις μισο μηνιατικο για να μαθεις αν ξερει να γαμιετε καλα με τους οικιους της. Για να φυγουν τα μαζεμενα χονδραδια, αξιζει και μονο, για παραπερα μπαααααα....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 24, 2017
Όνομα κοπέλας
Γαλήνη
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.171
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, παλαιμαχος, ILIAS1339 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Φεβρουαρίου, 2018
Σωστος.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1