Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 64 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σχόλασα στις 7 το πρωί με απρόσμενη διάθεση για κάτι βρώμικο και σάπιο. Στις 7:30 ήμουν ήδη Μεταξουργείο, αφού η εθνική ήταν άδεια. Μπήκα στο δεξί μονό μπουρδέλο και βρήκα ακριβώς αυτό που έψαχνα. Ήταν η Κατερίνα από Ουκρανία που δούλευε στην 3η βάρδια 24 προς 25. Πρόκειται για ένα ξανθό γκράνι πάνω από 60 ετών, με κρεμασμένη κοιλιά, μεγάλο κώλο, ωραίο πρόσωπο και φορούσε σέξι κόκκινα εσώρουχα. Στα νιάτα της θα ήταν σίγουρα εντυπωσιακή γυναίκα. Τα κάνει όλα και της αρέσει. Μόλις μπήκε στο δωμάτιο αρχίσαμε κάποια χαλαρά γλωσσόφιλα στα όρθια και κάποια χουφτώματα από μέρους μου. Μετά ξάπλωσα και αυτή ξεκίνησε να με φιλάει στον λαιμό, μετά εγλυψε τις ρόγες μου και συνέχιζε να με φιλάει μέχρι να κατέβει στα ρχιδια μου. Σε όλη την διάρκεια δεν έδειξε καμία βιασύνη και δεν ενόχλησε η τσατσά . Μόλις έφτασε στα ρχιδια τα πήρε στο στόμα και τα περιποιήθηκε με ρούφηγμα και γλείψιμο. Μετά έγλειψε όλον τον κορμό του σηκωμένου πούτσου μου και άρχισε να μου παίρνει τσιμπούκι ξεκινώντας αργά από το κεφαλάκι και όσο περνούσε η ώρα τον έπαιρνε πιο βαθιά και η ταχύτητα αυξανόταν σταδιακά. Σίγουρα στην πίπα είναι πολύ δυνατή και με τεράστια εμπειρία . Θα σας ξετρελάνει η πίπα της και είμαι σίγουρος για αυτό . Την σταμάτησα για να μην χύσω και μου πέρασε προφυλακτικό για να ξεκινήσουμε. Πρώτη και τελευταία στάση αυτή από πάνω μου. Κουνιόταν πολύ καλά στον πούτσο μου και έδειχνε να το απολαμβάνει κλείνοντας τα μάτια της και βγάζοντας κραυγές ηδονής. Εγώ έχυσα και αυτή συνέχισε να κουνιέται μπρος πίσω σαν να ήθελε και άλλο. Έκατσε για κάνα λεπτό πάνω μου μέχρι να αποφασίσει να σηκωθεί…

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 25, 2017
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
H
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 obi1, sexaddict7, professorx και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιανουαρίου, 2018
Βαζουν και κωλογριες τωρα στα μπουρδελα;;;; αναδουλεια λεγεται αυτο!!!!
B
buderus
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1